2733
2734
سلام ببخشید اینجا می نویسم مگه برادرتون رتبه چهارصد تهران قبول نمیشه؟ رتبه۲۱۳تهران دولتی قبول میش ...

برادرم حقوق بین الملل ه که ظرفیتش خیلی کمه نسبت به گرایشای دیگه 

۲۱۳ فک‌ کنم شبانه تهران قبول بشه 

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
برادرم حقوق بین الملل ه که ظرفیتش خیلی کمه نسبت به گرایشای دیگه  ۲۱۳ فک‌ کنم شبانه تهران قبول ...

سلام 

چرا نمی تونه گرایش دیگه بره؟

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون فقط گرایش بین الملل و شرکت کرده تو ارشد و درسای مربوط به اون و زده

مرسی عزیزم🌸🌸🌸

آمار شرکت کنندگان این گرایش و گرایش های دیگه رو از کجا میشه متوجه شد؟

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    
2731
مرسی عزیزم🌸🌸🌸 آمار شرکت کنندگان این گرایش و گرایش های دیگه رو از کجا میشه متوجه شد؟

والا اون و نمیدونم ولی میتونی رتبه و دانشگاه قبولیای سالای قبل و ببینی که با چه رتبه ای کجا قبول شدن

چون فقط گرایش بین الملل و شرکت کرده تو ارشد و درسای مربوط به اون و زده

سلام

کسی که ارشد حقوق شرکت کرده میتونه گرایش دیگه بزنه؟

مثلا گرایش حقوق جزا شرکت کرده،توی انتخاب رشته گرایش حقوق اطفال و..هم بزنه؟

احتمال داره توی گرایش های دیگه قبول بشه؟

سلام عزیزم، یه راهنمایی ازتون میخواستم، دکترم سونوگرافی و nt نوشته که برم، از مرکزی وقت گرفتم که برم، میخواستم بدونم آزمایش رو هم جداگونه مینویسه؟ یا همونجا ازم ازمایش هم میگیرن؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

تسبیحت کو📿یه صلوات مهمونم کن بیکار نمون   👈حاجتی کوچک از خدای بزرگ دارم..برا حاجت روا شدنم صلوات میفرستید☺🌹صلوات فرستادید بگید منم براتون بفرستم.🍀
سلام عزیزم، یه راهنمایی ازتون میخواستم، دکترم سونوگرافی و nt نوشته که برم، از مرکزی وقت گرفتم که برم ...

آزمایش و باید بری آزمایشگاه دیگه برگه سونوت و میبری آزمایشگاه انجام میدن برات خون و جفتش باید تو یه روز باشه

2738
آزمایش و باید بری آزمایشگاه دیگه برگه سونوت و میبری آزمایشگاه انجام میدن برات خون و جفتش باید تو یه ...

عزیزم برای آزمایش شرایط خاصی لازم نیست؟ چون سونو برای بعد از ظهر وقت گرفتم؟

تسبیحت کو📿یه صلوات مهمونم کن بیکار نمون   👈حاجتی کوچک از خدای بزرگ دارم..برا حاجت روا شدنم صلوات میفرستید☺🌹صلوات فرستادید بگید منم براتون بفرستم.🍀

ببخشید زیاد سوال میپرسم، دکترم برای آزمایش هم نسخه جدا باید بنویسه؟ یا با همون برگه سونو برم آزمایشگاه کافیه؟

نه هیچی ناشتایی اینام نمیخواد

ممنون عزیزم🙏 انشاءالله بسلامتی گل دخترتون رو بغل بگیرین😍

ببخشید زیاد سوال میپرسم، دکترم برای آزمایش هم نسخه جدا باید بنویسه؟ یا با همون برگه سونو برم آزمایشگ ...

تو دفترچه جفتش و با هم مینویسن 

ولی احتمالا سونو رو ببری انجام میدن

2706