2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما علاقه خاصی به نقطه دارید؟😂🙏🌹

سلام................................خوبین...........................عادت شده برام............................................................. همراه با علاقه.................................  

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
2728
چه رنگ محشری  خانما لاک اینه ای استفاده کردید؟ قشنگه؟

من استفاده کردم بدرد نمیخوره

کنده میشه زود

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤
سخت نیست اینجوری تایپ کردن

سخت بگم چی نه............................عادت کردم انگشتم بصورت خودکار خودش میره سراغ نقطه.................................  

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
سخت بگم چی نه............................عادت کردم انگشتم بصورت خودکار خودش میره سراغ نقطه.......... ...

چه جالب...........................

یکم زندگی کن! از مسیر لذت ببر....این لحظات دیگه تکرار نمیشن!🌱💜☘️💛
2706