2058
2075
سلام................................خوبین...........................عادت شده برام................... ...

سخت نیست اینجوری تایپ کردن

baharr_76 سابقم  شک نکن درست در لحظه ی آخر، در اوج  توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد، خدا از راه می رسد.... 😍😍😍خدایا شکرت که همیشه بهم لطف داشتی و معجزه کردی برام عاشقتم مهربونم❤🙏

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
سخت نیست اینجوری تایپ کردن

سخت بگم چی نه............................عادت کردم انگشتم بصورت خودکار خودش میره سراغ نقطه.................................  

من همواره مثبت شاد و خوشبخت هستم الهی شکر.............................خداوند هر روز  مرا با معجزاتش شگفت زده می کند الهی شکر...............................بهترین روزهای زندگیم در راهه الهی شکر.....................خیروخوشی از هر طرف وارد زندگی من می شود........................الهی شکر.............................
سخت بگم چی نه............................عادت کردم انگشتم بصورت خودکار خودش میره سراغ نقطه.......... ...

چه جالب...........................

baharr_76 سابقم  شک نکن درست در لحظه ی آخر، در اوج  توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد، خدا از راه می رسد.... 😍😍😍خدایا شکرت که همیشه بهم لطف داشتی و معجزه کردی برام عاشقتم مهربونم❤🙏
2050
چه جالب...........................

ای متقلب نقطه...................................................................  

من همواره مثبت شاد و خوشبخت هستم الهی شکر.............................خداوند هر روز  مرا با معجزاتش شگفت زده می کند الهی شکر...............................بهترین روزهای زندگیم در راهه الهی شکر.....................خیروخوشی از هر طرف وارد زندگی من می شود........................الهی شکر.............................
دوس دارم اتفاقا زود کنده شه ... بدون استون کنده میشه ؟

آرعه بعد ی مدت از لبه هاش کنده میشه ضایع ست

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤

استارتر رنگ لاکت عالی🤘❤

2051

منم میخاستم بذارم دیدم ن لاک دارم ن هیچی😂

من عاشق  این دنیا و زندگی ام چون  تورو دارم💞          در هیاهو و ازدحامِ مغزم سکوت منعکس میشود..          دو سال خاننده خاموش بودم  بعضیاتونم میشناسم😍اون زمان  خاموش بودم یکی کاربری مامان کوچولو 16 ساله رو دنبال میکردم یکی فیصل (اگ درس گفته باشم) 

با اجازه از استارتر. استارتر عزیز مدل گوشیت چیه

از هر چی که بخای بگذری از تاپیک خیانت  دروغ  سر کاری حسادت و...  از یه آدمایی اینجا اصن نمی تونی بگذری اونام روشنفکرا هستن من نمی دونم برای دیگران عقاید روشنفکری دارن یا برای خودشون و خانوادشون هم روشنفکری دارن؟ یعنی اتفاقی بیفته قابل هضم هست براشون؟ قابل تحمل هست براشون؟ خیلی در عجبم که زندگیشون چطوریه 🤔
1718