2726
عنوان

امان از فرق گذاشتن پدر و مادرها

140 بازدید | 19 پست

یکم طولانیه اما بخونید ، ما سه تا بچه ایم منو و خواهر کوچیکم و برادرم که وسطی هست و الان سی سالشه ، منم اولی هستم من ده سالی هست ازدواج کردم خواهرمم یه ساله ازدواج کرده اما برادرم یه عیاش به تمام معنا نه کار داره نه پولی داره نه هیچی سی ساله تموم پدر مادرم رو تیغید چه خرج هایی که بابام براش نگرد چه ضررهایی که نزد در کل بخوام بگم بابام یه خونه هفت میلیاردی داشت که بخاطر شازده پسرش و عیش و نوش و کارهایی که قرار بود مثلا راه بندازه دود هوا کرد آخر سر هم با چاقو افتاد دنبال ننه بابام و از خونه انداختشون بیزون الانم بابا مامانم شهرستان توی یه زیرزمین خونه اجاره کردن و برادر الدنگ منم تو تهران براش خونه و ماشین با تمام وسایل زندگی رو خریدن اما هنوزم که هنوزه داداشم رو مثه بت میپرستن الانم داداشم زنگ زده به من و مامامم که زن میخوام منم کلی باهاش حرف زدم تو هنوز خرجی خودتو نمیتونی دربیاری زن بگیری که خرجش بیوفته باز گردن بابا اینا اونا رو از این بدبخت تر نکن اما امان از مادرم مامانم چنان ذوق کرد گفت براش زن میگیریم همه جوره هم خرج میدیم 😁

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 

خدا شاهده برای منو خواهرم بخدا قسم یه هزارم اینم خرج نکردن به من که علنا ماملنم هیچی جاهاز نداد به خواهرمم کم داد الان بابام از دار دنیا همین خونه ای که تهران واسه برادرم خریده داره (خونه به نام بابامه ) اگه همینم بخواد برای این خرج کنه آیا انصافه حق ما دخترها چی میشه ؟ نباید ماهارو آدم حساب کنن ؟!!

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه داداشم آدم بود کار و بار داشت فکر دختربازی و عیاشی نبود عیب نداشت ها ولی بخدا قسم اون هفت میلیاردی که این داد به باد حق من ‌خواهرمم توش بود نبود؟!! 

الانم همین خونه دو میلیاردی فقط مونده که اینم میخوان فاتحه شو بخونن 

پس نه خودتو بده کن و نه اعصابتو خط خطی کم

حق و حقوق دخترها چی ؟ از اون هفت میلیارد یعنی ریالش برای ما دخترها نمیشد خرج شه ؟

منم بابام عاشق داداشمه انگار من دشمنشم

پدر مادرهای بد انگار زیاد شدن یکی حق خوری میکنه یکی هم تیکه تیکه میکنه بچه شو والا 

ولشون کن، بزار هر کاری میخوان انجام بدن، بعضی ا. خانواده هایه پسر پرست همینن، از خونه بیرونشون هم که ...

دقیقا یعنی مثه چی اینارو از خونه انداخت بیزون حالا ذوق میکنن پسرش چیز راست کرده واسه زن گرفتن 

حق و حقوق دخترها چی ؟ از اون هفت میلیارد یعنی ریالش برای ما دخترها نمیشد خرج شه ؟

عزیزم الان پدر و مادرتون زنده هستن .

وقتی برای خودشون حقی قائل نشدن و به قول شما تو زیر زمین هستن، پس دیگه حرص نخور.

زیاد بحث نکنید، جرات نمیکنه بگه بزنین به نام خودم ولی دعوا بشه، اتفاقا سواستفاده میکنه تا بزنن به نامش

عزیزم حرص نخور عین دادش تو ما داریم فقط با تفاوت این که برادرشوهرم و دامادشون (یعنی شوهر خواهرشوهرم )

پدرشوهرم همه اموالشا زد به نام این دوتا الدنگ لات و لوت قشنگ ده سال تو زندگی افتادن جلو مجانی و بدون تلاش صاحب خونه خرجشونم که پدرشوهر میده. فقط زبون درازشون برا ما مونده

بیخیالش بشو، پدر مادر منم همه اموال‌شون رو گذاشتن برا پسراشون، جالبه پسراشون هم بهشون بی احترامی میکنن اما بازم قربون صدقشون میرن 

دقیقا یعنی مثه چی اینارو از خونه انداخت بیزون حالا ذوق میکنن پسرش چیز راست کرده واسه زن گرفتن 

حرص نخور، بعضی از پدرمادرا اصلا لیاقت داشتن بچه خوب رو ندارن، لیاقتشون همین بچه هایی هست که نمیزارن آب خوش از گلوشون پایین بره، من قبلنا خیلی غصه پدرمادرم رو میخوردم اما بعد که دیدم تمام دنیایه اونا فقط پسراشون هست و محل دختراشون هم نمیزارن دیگه عین خیالم هم نیست چون خودشون میخوان

2706