2726

استاتر تشریف بیارید تاپیکم لطفا

چاتای سابقم💕  خدارو داشتن حس خوبیه....❤ (نیها صدام کنید😍)  ❤ تیرماهیم❤ عاشق بارونم،سنگ صبور و مَحرَم اَسرار بقیه ، اما "تنها" این تنهاییم بخاطر اینه که یه سریارو خوب نمیشناسم و یه سریای دیگرو خوب میشناسم! دلمو انقدر شکستن قلبمو انقدر زیرپاشون له کردن تا یاد گرفتم قوی باشم! خاطره ها نمیمیرن...کاش میشد که پاک کن دستم بگیرم و چیزایی که آزارم میدن رو از حافظم پاک کنم.... برام صلوات بفرستید و دعا کنید من به دعا محتاجم🖤🍂(درخواست دوستی قبول نمیکنم..)(عجب صبری خدا دارد..!) (اکثر تاپیک هام مال خودم نیستن از زبان اطرافیان و برای حل مشکل اوناست) (هیچوقت اجازه ندید که یک نفر بشه همه ی دنیاتون) (واسه ظهور آقا امام زمان صلوات) در لحظاتی از درد کسی به داد آدم نمیرسد؛ رنج همیشه تنهاست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من از وقتی یاد دارم لاغر بودم الان ی مدت خوابم تنظیم میکنم صبحانه شده چند لقمه میخورم ی میان وعده هرچی میلم بکشه یا میوه یا چندتا خرما میخورم بعد ناهار بعدش ی میان وعده دیگ من ک چندتا خرما میخورم بعد ی سيب زمینی آب‌پز و تخم مرغ میخورم نزدیک شامم ورزش میکنم همین ک ورزشم تموم میشه شام میخورم بعدش باز یا میوه میخورم یا نخودچی یا نخود کشمش یا تخمه یا آجیل فرقی نداره خلاصه ی چيزي میخورم بعدش زود میخوابم ‌(دوازده😂😂🙈) و باز صبح زود بیدار میشم.... امیدوارم نتیجه بده لازم نیست سخت بگیری ک فلان چیز بخورم... کافیه کم کم اشتهات بیشتر کنی

پیج لباس دارم تقریبا همه لباسا زیر دویست هزار تومن و ارسال رایگان هست 

من برعکسمممم

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

آره من روی 61 کیلو استپ زده بودم هرروز صب شیرینیو کیک و شیرموز و اینطور چیزا میخوردم ولی وزنم زیاد نمیشد حتا 1 کیلو

ازدواج کردم شدم خرس🤣🤣🤣🤣اینقد حلقه زدمو ورزش کردم نیم کیلو هم کم نکردم🤣🤦‍♀️

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2706