1874
2079
عنوان

مانکن های ۱۴۰۰💪💪💪

53431 بازدید | 8652 پست

بسم الله الرحمن الرحیم

دوستای با ارادم سلام😍

ما توی این تاپیک میخواییم گروهی وزنمونو بکاهیم😁

با روش کالری شماریه زیگزاگی😎

الان توضیحشو واستون مینویسم:

◀️واسه ی شروع باید اول برنامه ی کالری شمار داشته باشید.پیشنهاد ما مانکن یا کرفس هست.از بازار دانلودش کنید.اما نیازی نیست هزینه ی اشتراک بدید .

فقط هرچی تو طول روز میخورید وارد برنامه کنید.

◀️واسه ی بدست اوردن کالری مجازتون باید از فرمول زیر استفاده کنید:

وزن ضرب در ۲۰.منهای ۲۰۰.

جوابش ضرب در ۵.

عدد بدست آمده به علاوه ی ۱۴۰۰.

جوابی که بهش رسیدید میشه کل کالریه مجاز هفتگیتون.

🔴مثال.فرض کنید یه نفر ۷۰کیلوعه.

اول باید ۷۰ضرب در ۲۰ بکنه.میشه ۱۴۰۰

بعد این ۱۴۰۰ رو منهای ۲۰۰ بکنه.میشه ۱۲۰۰

حالا این ۱۲۰۰ رو ضرب در ۵ میشه ۶۰۰۰

و در اخر ۶۰۰۰ رو به علاوه ۱۴۰۰بکنه میشه ۷۴۰۰

این عدد ۷۴۰۰ میشه کل کالریه مجاز هفتگی.

🌷سرگروه گروه رز قرمز🌷وزن شروع۱۰۸🌷وزن فعلی۸۱.۳۰۰🌷هدف نهایی ۷۵🌷کمکم کن خدا جونم🌷ممنونم از خودم🌷با کالری شماری زیگزاگی🌷هرکی دوست داشت با ما همراه بشه بیاد تاپیکم🌷تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🌷  تاپیک آهنگ ورزشی🌷تاپیک وزن

حالا این ۷۴۰۰ رو به صورت نوسانی و زیگزاگی بین روزهای هفته تقسیم کنه.مثلا اینطوری👇

شنبه ۸۰۰کالری

یکشنبه۷۰۰کالری

دوشنبه ۱۲۰۰کالری

و .

.

.

.

🔴دقت کنید توی این روش دوروز فست داریم.فست ۷۰۰تایی.روزهای (یکشنبه.و چهارشنبه)روزهای فست هستن و همه باااید ۷۰۰کالری بخورن.کمتر از ۷۰۰کالری ممنوعه🚫

🔴یه روز هم روز چیت داریم.مثلا میتونید یه روزی که مهمون دارید یا مهمونی هستید یا اصلا تنهایید ولی دلتون میخواد کالریه بیشتری بخورید میتونید یه روز در هفته رو بهش اختصاص بدید.

اما یادتون باشه کالریه روز چیت رو حتتتما از کالریه هفتگیتون کم کنید.مثل بقیه روزهای هفتتون.

روز چیت شنبه و یکشنبه نباشه ممنوعه.چون قبل از وزن کشیه🚫

روز چیت دوتا حسن داره:✌

اول اینکه نمیزاره تو رژیم عقده ای بشیم.و از لحاظ ذهنی فک کنیم همیشه باید کم بخوریم بلکه میدونیم که توی هفته یه روزی وجود داره که اجازه داریم مثلا ۱۸۰۰تا غذا بدون نگرانی بخوریم.

دوم اینکه به بدن شوک وارد میکنه و نمیزاره بدنمون بره تو فاز قحطی و استپ وزنی بگیریم.

◀️سعی کنید توی تقسیم بندیا کالریه زیر ۷۰۰نداشته باشید.

◀️سعی کنید تو طول روز حتتتما ورزش داشته باشید تا فرآیند چربی سوزی صورت بگیره.

اگه ورزش نکنید و فقط رژیم بگیرید لاغر میشید اما به جای چربی عضلاتتون از بین میره و آخر رژیم شما میمونیدو یه بدن شل و ول و آویزون

.

🔵پس بیست دقیقه تا نیم ساعت ورزش هوازی(پیاده روی.رقص.حلقه.ایروبیک...

)و حدااقل ۱۵دقیقه ورزش قدرتی (دراز نشست.شنا دیوار.پلانک.آپ های لاغری...) داشته باشید.

🔴یکساعت قبل و یکساعت بعد از ورزش چیزی جز آب یا چای خالی نخورید.

🔴آپ لاغری در ۳۰روز رو از بازار دانلود کنید واسه ورزش های قدرتیتون.

🔴روزانه ۸ تا ۱۰لیوان آب بنوشید

🔴یک شب درمیون قرص مولتی ویتامین مینرال بخورید.

🔴سعی کنید کالریتونو بیشتر با سبزیجات و میوه ها و مغز ها و لبنیات کم چرب پر کنید.هدف ما فقط پر کردن کالری نیس بلکه درست پر کردنه.💪

🌷سرگروه گروه رز قرمز🌷وزن شروع۱۰۸🌷وزن فعلی۸۱.۳۰۰🌷هدف نهایی ۷۵🌷کمکم کن خدا جونم🌷ممنونم از خودم🌷با کالری شماری زیگزاگی🌷هرکی دوست داشت با ما همراه بشه بیاد تاپیکم🌷تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🌷  تاپیک آهنگ ورزشی🌷تاپیک وزن

⭕دوشنبه ها روز وزن کشی هست.

شرایط وزن کشی👇

روز قبل از وزن کشی حتما فست باشید.

صبح ناشتا باشید.

یکساعت بعد از بیدار شدنتون باشه.

حتما دستشویی رفته باشید.🙈

با ترازوی همیشگی وزن کنید.

با لباس همیشگی و در جای همیشگی.

وزن کشی از ۳روز به پریود تا روز سوم پریود کاذبه.توی این ۶روز وزن نکنید.

کسانیکه ترازو ندارن هرچه زودتر بخرن😁یا اینکه دوشنبه ها به بهداشت یا داروخانه برن و خودشونو وزن کنن.

🔴وزن کشی الزامیه بهونه نیارید خواهشا که نمیتونم برمو و .....چون هر ۳کیلو که کم کردید باید وزن جدیدتونو دوباره وارد فرمول کنید.پس کالریتون تغییر میکنه.حدااقل سعی کنید یه هفته درمیون وزن کنید.

🔴وزن کشی به جز روز دوشنبه ممنوعه🚫🚫🚫🚫⛔⛔⛔و سرگروهتون میتونه بار اول بهتون اخطار بده و بار دوم اگه تکرار کنید حذفتون کنه🔫

🔵هرکسی سه هفته پشت سر هم وزن نده از سرگروهش اخطار میگیره.و اگه برای بار دوم تکرار کنه متاسفانه حذفه🔫

◀️تاپیک وزن دوشنبه ها صبح تا ظهر بازه.برید وزنتونو توش بنویسید.اینجوری👇

اسم

وزن شروع

وزن هفته قبل

وزن فعلی

هدف

هیچ پست متفرقه ای توی تاپیک وزن نزارید.کسیم تگ نکنید.فقط وزن وارد کنید.

اگه پریود بودید و وزن نکردید جلوی وزن فعلیتون این علامتو بزارین❎

ولی حتما توی تاپیک اصلی سرگروهتونو از وزنتون مطلع کنید.

لینک تاپیک وزن توی امضام هست.

🔵میتونید واسه خودتون رقیب وزنی پیدا کنید و باهم پیش برید تا انگیزه بگیرید.💪

🔵اول رژیم از خودتون عکس قدی بگیرید و اول هرماه سایزهاتونو یادداشت کنید.تا تغییراتو ببینید و انگیزه بگیرید.

🔵من گاهی اوقات چالش هایی میزارم که هممون ملزم هستیم  رعایت کنیم.نمیتونمو .شوهرم نمیزاره و .مهمونی بودمو ....ممنوعه⛔🚫

🔵قندهای مصنوعی.چربی های مضر.فست فودها.برنج و نون رو محدود کنید تا زودتر نتیجه بگیرید.

🔵چندتا خوراکیه چربی سوز بهتون معرفی میکنم:

✔زیره.عرق زیره.دمنوش زیره(نیم ساعت قبل از غذا یا ورزش)

✔تخم کتان بیشتر از روزی ۲ق نخورید اسهال میاره

✔زنجبیل.دمنوش زنجبیل

✔دارچین و فلفل قرمز توی غذا

✔شکلات تلخ

✔پروتیین بیشتر

دقت کنید این خوراکی ها لاغر کننده نیستن انتظارات ماورایی نداشته باشید ازش.فقط در صورت استفاده روند چربی سوزی رو سریع تر میکنه.

ما اینجا به ۴گروه تقسیم میشیم.

گروه اول :گروه رز قرمز.کسانیکه که وزنشون بالای ۸۰کیلوعه عضو این گروه میشن.🌷

گروه دوم گروه رز نارنجی.کسانیکه وزنشون از ۷۰کیلو تا ۸۰کیلوعه.عضو این گروه میشن.🌺

گروه سوم گروه رز زرد.کسانی که از ۶۰ کیلو تا ۷۰ کیلو هستن عضو این گروه میشن🌻

گروه چهارم گروه رز سفید .کسانی که زیر ۶۰کیلو هستن عضو این گروه میشن🌼

سرگروه رز قرمز خودم هستم @abremaman      

سرگروه رز نارنجی ایشون هستن @سارادلارام      

سرگروه رز زرد ایشون هستن @یخچول      

سرگروه رز سفیدم ایشونن @1375shabnam      

توی امضاتون باید بنویسین عضو گروه رز ... 

بعدش وزن شروع و وزن هفته پیش و وزن فعلی و هدفو بنویسین تو امضاتون.

پروفایلتونم ازین عکسا انتخاب کنید با توجه به گروهتون.

بزنید روی عکس بعد که واضح شد اسکرین بگیرید بعد برش بزنید بعدم بزارید پروفایلتون.

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

هرروز باید گزارش روزانه بدید و سرگروهاتونو تگ کنید.

نمونه گزارش باید اینجوری باشه.نصفه نیمه ننویسید👇

صبحانه

ناهار

شام

میان وعده

کالریه مصرفی

ورزش ها و چالش ها

تگ کردن سرگروه.

هرکسی ۳روز پشت سرهم گزارش نده اخطار میگیره و اگه برای بار دوم تکرار کنه سرگروهش حذفش میکنه.🔫

اگر جایی میخوایید برید و نمیتونید گزارش بدید حتما قبلش به سرگروهتون بگید تا حذفتون نکنه.

اگر سرگروه ایرادی از برنامه ی غذاییتون میگیره ناراحت نشید به خاطر خودتونه.

گزارش بعد از ساعت ۱۰شب خونده نمیشه.و معنای اینه که گزارش ندادید.

از صبح تا ساعت ۱۰شب فرصت دارید گزارش بدید.

🔵گاهی پیش میاد هفته ای دو کیلو کم کنید گاهی هم هفته ای ۱۰۰گرم.مهم اینه کم کردید.و نباید جا بزنید.

اگه احساس میکنید کاهش خوبی ندارید این مواردو چک کنید:

✔کم خونی یا کم کاری تیرویید

✔عادت کردن بدن به نوع ورزش.شدت و مدلشو عوض کنید

✔کمبود ویتامین(حتما مولتی ویتامین بخورید)

✔ورزش سنگین روز قبل از وزن کشی قدرتی کمتر کار بشه

✔خوردن غذای شور روز قبل از وزن کشی

✔یبوست(درمانش انجیر.آلوبخارا.تخم کتان.سبزی فراوان..)

✔کم نوشیدن آب

✔خواب نامنظم

این روش برای کاهش ۱کیلو در هفته است.

⚫⚫⚫این رژیم واسه افراد زیر ۱۷سال ممنوعه🚫

کسانی که تو شیر دهی هستن و کوچولوشون زیر ۶ماهه ممنوعه🚫

کسانی که نی نی شون بالای ۶ماهه میتونن رژیمو بگیرن اما فست ممنوعه🚫

کسانی که بیماریه خاص دارن مثل دیابت و .... ممنوعه🚫

◀️شنبه ها روز گیاه خواریه.خیلی به کاهش وزن کمک میکنه.و یه پاکسازی هم واسه بدنه.

همه چی بخورید به جز نون و برنج و غذاهای گوشتی و شیرینی و ....

خوراکی های آزاد تو روزهای شنبه مون:👇

✔سبزیجات پخته و خام

✔میوه ها

✔لبنیات

✔مغزها

✔دمنوش ها و چای و قهوه

✔میوه های خشک

◀️غذاهای پیشنهادی تو روزهای فست:👇

✔سیب زمینی آبپز

✔تخم مرغ آبپز

✔سینه مرغ آبپز یا کبابی

✔ماهی پخته

✔ماکارونی آبکش با سبزیجات

🔵میتونید از بشقاب غذای رژیمیتون عکس بگیرید و بزارید تاپیک تا انگیزه و ایده بگیریم.

📣چندتا نکته:

شامتونو سعی کنید تا ساعت ۹بخورید.بعد از اون چیزی نخورید.جز آب یا شیر کم چرب.

برنج در هفته ۲بار مجازید بخورید اونم ناهار و فقط ۷ق.

سعی کنید ناشتا آب و آبلیمو .یا آب و سرکه سیب مخلوط کنید بخورید تا متابولیسم بدنتون بالا بره.

غذاتونو زیاد بجوید و با عجله نخورید.

واسه اینکه اشتهای کاذبتون رفع بشه مغز بخورید.گردو.بادام....

خورشت زیاد نخورید.چون معمولا چرب هستن.با هر وعده نهایتا ۳ق بخورید.

خوراکی های مضر و وسوسه انگیزو از جلوی دستتون جمع کنید.

هدفتونو تو ذهنتون هفتگی کنید.مثلا با خودتون قرار بزارید اگه الان ۷۰کیلو هستید تا دوشنبه ی آینده باااااید ۶۹بشید.

🔴توجه کنید بچه ها گیاه خواری اجباری نیست.هرکسی دوست داشت میتونه بگیره ولی خیلی به کاهش وزنتون کمک میکنه.

🔘اگه گرفتید حواستون باشه که گیاه خواری کالری شماری نداره یعنی میتونید هرچی دلتون خواست بخورید ولی توی کالری شمار نزنید.فقط حواستون باشه زیادی هم نخورید.بالای ۲۰۰۰ و زیر ۱۰۰۰کالری نباید باشه.

🔘دراصل لبنیات جزو گیاه خواری نیست.ولی چون من خودم علاقه ی زیادی به لبنیات دارم مجوزشو صادر کردم😁فقط کم چرب باشه ها.

🔴چندتا روش واسه وقتایی که بی دلیل میرید آشپزخونه تا ناخونک بزنید:👇

✔قبل از اینکه چیزی بخورید سریع مسواک بزنید.

✔همیشه آدامس نعنا تو خونه داشته باشید .اون لحظه یه ادامس نعنایی بخورید و بیابید بیرون.

✔دولیوان آب بنوشید.

✔راهتونو کج کنیدو از آشپزخونه بیایید بیرون برید گرونترین رژ لبتونو بزنید.(اینجوری دلتون نمیاد چیزی بخورید تا پاک نشه😁)

✔در آخر اگه دیدید نمیشه و باید چیزی بخورید ازین خوراکی ها استفاده کنید:

دو قاشق تخم کتان.هویج.کرفس.خیار.۲تا گردو.

⏪کسانیکه به وزن هدفشون رسیدن باید برن واسه کالری شماریه تثبیت.

تثبیت چجوریه؟👇

وزن  ضرب در ۳۰. جواب ضرب در۷

ولی یادتون باشه از کالریه مصرفیه فعلی تا کالریه تثبیت اختلاف زیادی هست.این اختلافو به یکباره اضافه نکنید.بلکه پله پله اضافه کنید.

مثلا کسی با وزن ۶۰میخواد بره تثبیت.

کالریه هفتگیه فعلیش ۶۴۰۰ هست.

کالریه هفتگیه تثبیتش ۱۲۶۰۰ میشه.

ولی باید هرهفته ۷۰۰تا کالری به کالریه فعلیش اضافه کنه تا به عدد مورد نظرش(۱۲۶۰۰برسه)

🔘توی تثبیت فست نیست.

🔘اضافه کردن وزن توی تثبیت بین ۲تا ۳کیلو طبیعیه.

🔘بعد از اتمام تثبیت خودتونو ول نکنید حدااقل هر ۲یا ۳هفته خودتونو وزن کنید و اگر اضافه کردید چندروز مثل دوران رژیم رعایت کنید تا همیشه خوش اندام بمونید .بدون ذره ای چربی✌

⚠️خراب کردن رژیمتون فقط و فقط پشیمونی داره.همین!!!!

♻️همین که الان توی این تاپیک هستید یعنی یه قدم بزرگ برداشتید.پس به هدفتون فکر کنید و استارت شروع رو بزنید.

♻️انرژیه منفی ممنوعه🚫

♻️ما هممون با اراده هستیم این ثابت شده است.

♻️به قوانین تاپیک پایبند باشید لطفا!

✡دوستای قشنگم من برای تک تک شماها وقت گزاشتم این مطالبو جمع آوری کردم شماهم وقت بزارید ۵دقیقه مطالعه اش کنید.وقتی من یا سرگروه ها میگیم صفحه ی اولو بخونید.یعنی بااااید خط به خط بخونید .نه اینکه الکی بگید خوندمو بعد سوال های تکراری بپرسید.🤗

برای شروع سرگروهتونو تگ کنید و صفحه ی اول تاپیکو بخونید و پروفایل و امضارو با بچه ها ست کنید✌

ما میتونیم چون خودمونو باور داریم💪💪💪

@سارادلارام      

@یخچول     

@1375shabnam      

عشقا بیایین اینجا بچه هاتونم تگ کنید.

ببخشید انقدر اسباب کشی میکنیم.چندتا مطلب جا مونده بود تاپیک جدید زدم😎

پس دیگه باید اینجا باشیم؟

«من آنقدر خواستمش که نخواستنش را ندیدم...او آنقدر نخواست که هیچ چیز از من را ندید...»💔                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
2050
@سارادلارام       @یخچول      @1375shabnam    &n ...

عزیزم دستت درد نکنه خیلی زحمت میکشی ممنون گلم😘😘😘😘

⭐⭐عضو گروه زرد 🌟 🌟    ممنون از دوستای گلم     ابر مامان و یخچول 😙😘 وزن سالهای قبل ۸۹  😭😭    قدم ۱۶۴  وزن اولیه ۶۹وزن الان ۶۷ 
عزیزم دستت درد نکنه خیلی زحمت میکشی ممنون گلم😘😘😘😘

قربونت عزیزدلم.فقط به عشق شماهاست😍😍😍

@سارادلارام   من دیروز نت نداشتم گزارش بدم .

صبحانه چای.قند.خامه یه قاشق 

نهار   املت گوجه 4قاشق  .. نان تافتون 

میان وعده.  هندوانه .

شام کدو سبز پخته. 4قاشق .نان لواش 4کف دست ...

ورزش هم فقط 5دقیقه از پله بالا پایین رفتم ... ولی کلا خیلی کار داشتم تو خونه ... 

کالری مجاز 700

کالری دریافتی 690

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم ... تیکر لاغریمه ...عضو تاپیک بامداد خمار..وزن شروع .72.500 ..وزن فعلی69.900....وزن هدف 55....خواستن توانستن است

لایک لطفا

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم ... تیکر لاغریمه ...عضو تاپیک بامداد خمار..وزن شروع .72.500 ..وزن فعلی69.900....وزن هدف 55....خواستن توانستن است
2104

@abremaman    جان سلام خسته نباشی گلم

من خواستم بگم دوبار برنج درهفته کم نیس اخه من همین الانشم نزدیکه کچل بشم  و اینکه ما دیروز فست بودیم ایشالا از هفته بعد چهارشنبه رو فست میریم  

وزن شروع ،۹مرداد۷۵ هدف زیر ۷۰ان شالله تا آخر تابستون  
@abremaman    جان سلام خسته نباشی گلم من خواستم بگم دوبار برنج درهفته کم نیس اخه من همی ...

اره امروز فست نباشید.از هفته ی آینده ان شاءالله.

اگه احساس میکنید ریزش مو دارید.هفته ای ۳بار بخورید

مولتی ویتامین و زینک هم بخورید

@سارادلارام   جان 

@پریساخانومممم   جان

@rozzahedi    جان

گزارش امروز

صبحانه ۳ کف تافتون ۱ لیوان شیر

میانوعده ۲ خرما چای ۵ بادام ۱ گردو۱ ق غ کشمش

ناهار ۸ ق غ گوشت کوبیده ۱ خیار ۱گوجه

میانوعده چای ۲ خرما ۵ بادام ۱ گردو ۱ ق غ کشمش نصف لیوان گندمک ۲ لیوان خربزه

شام ۱ لیوان بامیه پخته ۱ گوجه نصف لیوان ماست و سبزیجات

کالری مصرفی ۱۲۰۰

مجاز هفتگی ۷۶۰۰

اب هرروز بالای ده لیوان

ورزش هم پریودم ولی نیم ساعت تا یکساعت پیاده روی میکنم

منتظر نظراتون هستم خوشگلا  

وزن شروع ،۹مرداد۷۵ هدف زیر ۷۰ان شالله تا آخر تابستون  
@سارادلارام   جان  @پریساخانومممم   جان @rozzahedi    جان گزارش ...

عه؟بامیه اومده؟

اخجون.تا پارسال متنفر بودم ازش از پارسال عاشقش شدم

1718