2733
2739
عنوان

از این حرف شوهرم هر دفعه ناراحت میشم لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم خیلی حساسی اون نمیگه ک توناراحت بشی خیرسرش میخاداینجوری مطرح کنه ولی بلدنیس مَرده دیگه انتظاری ازش نداریم

میخادمثلامقایسه کنه بگه من اون موقع هانمیخاستم یاگفتم زوده ولی خدا ی همچین فرشته ای رونصیبم کرده خیلی ریز داره اشاره میکنه ک ینی من اون موقع هااشتبامیکردم خیرسرش میخادتریفتو بکنه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

بیخیال بابا ناراحتی نداره

مهم اینه الان ازدواج کردید و کنار هم خوشید

شوهر منم هرکی میخواد زودازدواج کنه میگه زوده عجله نکن بااینکه خودمون زود ازدواج کردیم

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2738
درسته هر چی بوده گذشته الان پسره ۴ساله داریم  زشت نیست هی با بیان این قضیه بمن احساس بدی میده ...

مردا واقعا بعضی چیارو متوجه نمیشن 

شاید باورت نشه بعضی وقتا شوهرم توی جمع میخاد درمورد من حرف بزنه میگه این... مثلا میگه لباسِ این

انگار من یه شئ هستم خیلی خورد میشم

ولی فهمیدم که نمیفهمه که من ناراحت میشم

باید زمانیکه حس میکنی کلامت تاثیر میذاره بهش بگی از این حرفت خوشم نمیاد

سخت نگیر 

حالا که زندگیتون خوبه به خاطر یه حرف خرابش نکن 

تو هم به شوخی بگو خانوادت میدونستن تو اون موقع عقلت کامل نیس منو گرفتن که ایندت رو تضمین کنن 

یا اگه خیلی ناراحتت میکنه واضح بهش بگو 

بگو فلانی میدونم دوسم داری و شوخی میکنی ولی این شوخی ناراحتم میکنه 

اگه هم دیگه رو دوست دارید حرف بزنید نذارید خراب بشه 

من مادر پدرم دارن جدا میشن و وقتی میام اینجا واقعا حیفم میاد که رابطه های به این خوبی سر یه حرف و یه رفتار خراب بشن

بازم این نظر من حتما از شما خیلی کوچیکترم و قصد جسارت نداشتم

به خودم آمد انگار تویی در من بود                           این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود
2706