2726

بچه ها ما زندگیمون خوبه خیلی خوب از لحاظ عاطفی

مالی متوسط رو به پایین

حالا هر دفعه تو خوشی و شوخی حرف میزنیم میگه تو خواستگاری بمن گفتن بریم من گفتم ن زوده ولی خانوادم گوش نکردن گفتن که دختره که من باشم خواستگار داره و میره حیفه...

من واقعا بهم برمیخوره ینی چی خب دوست نداشتی نمیومدی جلو الان باهاش قهر کردم میگه بخدا نگفتم دوست ندارم فقط اونموقعه گفتم زوده ولی الان واقعا همه دنیا ی طرف تو ی طرف دیگه ای برای من...

ولی نمیدونم چرا هر دفعه که موضوع زمان خواستگاری و میگه ازش بدم میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهرمنم همیشه میگه شب اولی که خواستگاری بود منو به زور آوردن چون تو رو نمی‌شناختم 😐😐 بیخیال مهم الانه

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️
ین حرف بدی نیست ناراحت نباش شاید بخاطر خودش گفته آمادگی نداشته

درسته هر چی بوده گذشته الان پسره ۴ساله داریم 

زشت نیست هی با بیان این قضیه بمن احساس بدی میده همش فکر میکنم تو زندگیش اضافیم

نا احتی چرا اخه، همسر منم قصد ازدواج نداشته به اصرار مادرش میان ‌خواستگاریم بعدم دیگه پاپیچ شد تا بله دادم  الانم ده ساله داریم زندگی میکنیم

عشق یعنی ؛ در میان غصه های زندگی یک نفر باشد که آرامت کند
2706