2737
2734
عنوان

ترس از بارداری ناخواسته در حد مرگ....

2952 بازدید | 62 پست

م وهمسرم بعد 5سال که بچه نداشتیم وهمسرم عمل واریکوسل انجام دادن بالاخره بچه دار شدیم وچون خیالمون راحت بود جلوگیری طبیعی میکردیم اما دقیقا تو دوسالگی دخترم ناخواسته باردارشدم.الانم پسرم دوماهشه،وواقعا نمیتونم  به بارداری ناخواسته دیگه فکر کنم.همش میترسم.از 20روز پیش تا الان چندبار رابطه داشتیم که دوسه بار اولش طبیعی جلوگیری کردیم هنوزم پریودم برنگشت بعد سزارین .خیلی میترسم دوباره مثل دفعه قبل بشه؟!به نظرتون تا پریود برنگرده امکان بارداری هست؟؟؟؟؟

هست. خواهشا جلوگیری کن... با دوتا بچه کوچیک

من هم روزگاری فکر می‌کردم عشق همه چیز را حل می‌کند.بعدها فهمیدم عشق به احترام بند است.احترام به شعور، به شخصیت، به محبت، به زمان و به علاقه‌مندی‌های کسی که دوستش داری؛عشق بدون احترام شاید ایجاد شود، اما دوام نمی‌آورد.هرگاه دلتون شکست، خدارو شکر کنید.خدا بهای دل‌های شکسته رو می‌پردازه؛ اینجا بود که خدا به بندهٔ دل‌شکسته‌اش فرمود: "أَنَا عنْدَقُلُوب الْمُنْكَسِرَةِ"  یعنی من نزد قلب‌های شکسته‌ام!                اگه پروفایلمو دیدی با دل پاکت برام صلوات بفرست مهربانم😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله امکانش هست!

حتما راه مطمنی رو انتخاب کنید قرص یا ایودی یا عمل جراحی دختر عمه منم اولی رو بعد یک سال باردار شد دومی رو ناخواسته! سومی رو هم ناخواسته که متاسفانه سقط کرد

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️

بله هست اگه دیگه بچه نمیخواید یه روش مطمین  انتخاب کنید میتونید از دکتر راهنمایی بخواید

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738
دوست عزیز جلوگیری طبیعی اصلا روش جلوگیری محسوب نمیشه دفعه دیگه باردار شدی نگی ناخواسته بودا

شما بچه ی دیگه ای دارین؟انگار متاسفانه سقط داشتی

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓

معلومه به زودی باردار میشی دیر یا زود داره ولی شک نکن ! تا حد مرگ از بارداری میترسی بعد جلوگیری طبیعی داری؟؟؟ 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

امکانش هست باردار بشی دوست من بچش ۸ ماهشه جلوگیری طبیعی داشت الان سه ماهه بارداره به روشای دیگه جلوگیری داشته باشین

دخترم تو قشنگ ترین اتفاق امسال منی😍😘🥰🤩 دوست عزیزاگه داری امضامو میخونی لطفا برا سلامتی دخترکم یه حمد مهمونم میکنی 🙏😊

تنها راهت استفاده از ک ا ن د و م هست خیال خودتو راحت کن .  منم یه بچه پنج ساله دارم ولی اندازه شما از بارداری ناخواسته میترسم ..

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
2706