2737
2734
عنوان

مادرهای با تجربه بیاین لطفا

190 بازدید | 22 پست

سلام دوستان

بجه ها من یه نوزاد دو ماهه دارم ک دائم میخواد بغل باشه و تا میزارم زمین بیداره و وقتی هم ک بیداره نق نق و گریه میکنه ک برم پیشش. طبیعیه یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیز دلم طبیعیه 

اتفاقا بغلش کن

از نظر روانشناسی این محدوده سن تعیین میکنه بچه توی بزرگسالی چه دیدگاهی داره

وقتی شما بغلش میکنید حس ارامش داره انگار که وقتی نیاز داره کسایی هستن که به دادش برسن

ولی اگر مثل اینایی ک میگن نه لوس میشه و بغلش نکنید

بچه این تفکر به وجود میاد براش که والد بده دنیا بده پس

2731
از الان عادتش نده با بغل و رو پا بخوابه وگرنه مثل من از پا میفتی.با سیر بخابونش

اره الان کمرم و دستام درد میکنه نمیتونم ب کارام برسم اخه. با سیر بخابونم؟

2738
باورت میشه دیروز از صبح تا۹شب دستشویی نرفته بودم

منم همینطور. اصلا حال روحی خوبی هم ندارم با بچه هم نمیشه به خودم برسم بعصی وقتا ناشکری میکنم میگم کاشکی بچه دار نمیشدم

منم همینطور. اصلا حال روحی خوبی هم ندارم با بچه هم نمیشه به خودم برسم بعصی وقتا ناشکری میکنم میگم کا ...

من که افسردگی گرفتم دارم رو خودم کار می کنم بهتربشم،البته خب طبیعیه زندگیمون دچار۱تغییر خیلی بزرگ شده،۳،۴ماهه که بشن انقدر شیرین میشن که این روزامون رو یادمون میره

تا چند وقت بچه ها اینطورین؟

از وقتی که بدنیا میان تا سن ۱ سالگی

توی اینترنت مطلب راجع بهش زیاده بنظرم بخونید خیییلی کمک میکنه بهتون میفهمید توی هر سن رفتار بچه به چه مفهومه و عاقبتش چیه

اینی که الان گفتم میشه دوره دهانی فروید

بعد از اینم چندین مرحله هستش

مثلا ۱ تا ۳ سالگی میشه دوره مقعدی 

تو این دوره هم بچه میخواد به استقلال برسه مثلا همش قاشق غذا رو میخواد برداره خودش غذا بخوره ولی همش کثیف میکنه همه جارو

یا اینکه حتما از پوشک گرفته بشه اگرم خودشو خیس کرد دعواش نکنه کسی

وقتی مطالعه کنید میفهمید این رفتار اگر جلوش گرفته بشه چه عواقبی توی بزرگسالی داره

من که افسردگی گرفتم دارم رو خودم کار می کنم بهتربشم،البته خب طبیعیه زندگیمون دچار۱تغییر خیلی بزرگ شد ...

اره همه میگن. نوزاد کلا دردسره تا به ۴ماه برسن دل درداشون قطع بشه و با مزه بشن 🤕

2706