2733
2739

خانوما یکی یه گلی برام آورده نمیدونم اسمش چیه کی باید بهش آب بدم داره پژمرده میشه کسی میدونه

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من میدونم

این گل رو باید موقعی که خشک شد خاکش آب بریزی نه اونقدر که خیلی خیس شه ن یجوری بربز که نم کنه

🖤به نام خداوند رنگین کمان *کسی ک در خون غلتید به اسم کیان🖤
عزیزم من میدونم این گل رو باید موقعی که خشک شد خاکش آب بریزی نه اونقدر که خیلی خیس شه ن یجوری بربز ...

هر سه روزی خوبه

دوستان میگن اسمش شفلرا قهر کرده چون جا به جا شده

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

باید خاکش مرطوب باشه البته نه خیلی بیش از حد هر وقت دیدی روی خاک خشک شد بهش آب بدین و همچنین حتما حتما باید زیرگلدونی داشته باشه و سنگ ریزه بریزین.کف زیرگلدونی بعد آب بریزین روش و.گل رو بزارین روی سنگ ریزه ها همچنین هر روز با آبپاش بهش اسپری کنین و نور غیرمستقیم نیاز داره

2738
ن عزیزم این شفلرا نیست....تازه گرفتینش؟

نمیدونم یکی گفت شفلراس نه من اصلا سر رشته ندارم به گل و گیاه یکی برام اورده

چه نازه گلدونش کوچیک نیست؟

نه بزرگه

چون جاش تغییر کرده داره اینجوری شده. دست بهش نزن خودش دوباره برمیگرده

باهاش حرف بزنم؟

2706