2737
2734
عنوان

میشه بیاین کمک عضو جدیدم 😢

177 بازدید | 11 پست

سلام میشه اول یاد بدین من چطوری باید پست جدید بزارم چطوری پیام بزارم یا اینکه چطوری باهاتون صحبت کنم؟ 

یا اگر خواستم کلا صفحم رو ببندم چیکار باید کنم؟ 

و تاپیک چیه 😂😐؟خو تازه واردم بلد نیسدم😞

عام درضمن فاطمه هستم 😕14سالمه !

همین الان تاپیک زدی دیگه

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂😐وایییی خدایا 

خب ریپ زدنو هم که بلدی 

دیگه بیشتر از این؟؟؟

یاد میگیری اصلا سخت نیس

خیلی آسونه فکنم همین الان یاد گرفتی همچیو  

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     
😂زحمتتون نشه خیلی توضیح دقیقی بود  

🤣🤣🤣🤣😑

😂زحمتتون نشه خیلی توضیح دقیقی بود 

اگه میخواستی پشتتو ویرایش یا پاک کنی میزنی روی این سه نقطه.

اسم کاربریتو هم نمیتونی عوض کنی

2738
اگه میخواستی پشتتو ویرایش یا پاک کنی میزنی روی این سه نقطه. اسم کاربریتو هم نمیتونی عوض کنی

هییق 😂فعلا دارم باگزینه هاش ور میرم ببینم چی به چیه تا وقتی نی نی سایت نداشتم کلی سوال تو ذهنم بودا الان یه دونه سوالم نیست ت. ذهنم,😂

هییق 😂فعلا دارم باگزینه هاش ور میرم ببینم چی به چیه تا وقتی نی نی سایت نداشتم کلی سوال تو ذهنم بودا ...

🤣🤣🤣🤣

وای خدا ماچقدر پیشرفت کردیم ۱۴ساله تونییییی نیییییی سایت به قول نی نی سایتی ها  و ش م ا م  ...

اهم اول اینکه درسته 14سالمه اما اندازه یه زن بزرگسال میفهمم ایچیزارو اینم واسه این گفدم که نگی این الفاظ برای دختر 14ساله مناسب نی