2733
2739

این چندسال پیش شوهرش مرده ارث و.. هم نداشته خونه ام نداشتن شوهرم کار کرده ب جا پس انداز واسه خودش بهترین وسایل گرفته دختراشم داده شوهر با بهترین جهاز حتی اگ شوهرم شامم میگرفتع میرفتع میداده ب دختراش ک وضع شوهراشون توپه خلاصه شوهرم خونه گرقته قبل عقد با من گفتع مامانمه بهش اعتماد کردع خونه رو زدع ب نامش دیگ اصلا خونه رو ب نام شوهرم نمیزنه وسایلایم در حد یکم برا خودش اورده تو اتاق ما ک تازه عروس دامادیم بقیشم بخشیدع ب دختراش تازه با من دعوام میکنه😐منم اصلااااا دیگ نمیزارم ب وسایلم دست بزنه سلامشم نمیکنم دیگ تا اخر عمرمم نگاش نمیکنم😑

بیا چهار کلمه حرف حساب بزنیم🙂💛من،عجیب!دوست:)دارم.‌‌.‌🤒💛

میدونسی قراره بیاد باهات زندگی کنه و با شوهرت ازدواج کردی؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میدونسی قراره بیاد باهات زندگی کنه و با شوهرت ازدواج کردی؟

ما پنج سال عاشق هم بودیم اونموقع مادرشوهر عوضیم گفت میره خونه جدا

بیا چهار کلمه حرف حساب بزنیم🙂💛من،عجیب!دوست:)دارم.‌‌.‌🤒💛

با شوهرت منطقی حرف بزن وتکلیف خونه رو معلوم کنه..

بخاطر لحنم توی تاپیکت صبحتم ببخشید.حلالم کن.ولی خوب شمام بد حرف زدید.

به هرحال امیدوارم منو ببخشی

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2738