2726

سلام خواهری ها 

من خودم شاغلم و مهندس شرکت نفتم خانواده سرشناس و خوبی هم دارم که همگی شغل های خوب و سطح خیلی بالای دارن 

عاشق شدم و با شوهرم که بیکار بود ازدواج کردم 

دو سال بعدش توی شرکت واسه شوهرم یه شغل خوب پیدا شد که اونم کارمند بشه یه برادر شوهر داشتم که ۶ سال از شوهرم بزرگتر بود و به خاطر بیکاری نامزدیش بهم خورد مادر شوهرم التماسم کرد بیا اجازه بده اول مدارک اینو یعنی برادر شوهرم بفرستیم تا اون استخدام بشه گفت اون سنش رفته بالا دیگه شانس واسه استخدام نداره 

افسردگی گرفته و مدام تهدید میکرد خودکشی میکنم نامزدیش هم بهم خورده بود 

خلاصه گفتن تو خودت فعلا شاغلی بعد هم برای شوهرت کار دوباره پیدا میشه من حماقت کردم و قبول کردم و اون رفت سرکار با بهترین حقوق و پرستیژ بالای کاری 

چند بار قبلش براش توی شهرداری کار پاکبانی یا آبدارچی پیدا شده بود و میگفت نمیرم عمرا 

با وجودی که نه تحصیلات داره نه چیزی بارش بود فقط ادعاش میشد خلاصه شغل شوهرم دادیم اون 

بعدش وضعیت اقتصادی و استخدام خراب شد و الان ۶ سال شوهرم بیکار توی آژانس کار میکنه و من کل حقوقم بدون اینکه هزار تومن واسه خودم پس انداز کنم کلا میارم توی زندگی و مشکلات رو به خاطر عشق و علاقه خودمون مدیریت میکنیم 

حالا امسال شوهرم با مادرش دعواش شد که شما شغل منو ازم گرفتید قول دادین برام کار پیدا کنید ولی هیچ تلاشی نکردین 

اونا هم رفتن چند جا صحبت کردن بیمارستان گفتن نیروی خدماتی واسه شستن دستشویی ها می خوایم 

تمام شغل ها محترم هستن و نیاز جامعه 

اما من به خاطر این که خودم مهندس هستم و خانواده ام خیلی سرشناس هستن بهم سرکوفت میزنن 

شوهرم قبول نکرد همین برادر شوهر نمک نشناسم بهم زنگ زد که مگه خدماتی چه ایرادی داره مرد باید عرضه و جنم کار داشته باشه و بهانه نیاره 

انگار یادش رفته خودش شغل پاکبانی رو رد میکرد و ادعاش میشد 

گفتم داداش من شغلم طوری که اگه شوهرم خدماتی بشه برادرت ممکن غرورش له بشه باید حداقل هم سطح من باشه از طرفی هم خانواده ام براشون افت داره و زخم زبون میزنن 

گفت اینا همش بهانه اس برادرم عرضه نداره وگرنه با سر قبول میکرد 

خیلی خیلی بهم برخورد چقدر نمک به حروم که بی شرف اینا رو میگه شوهرم و برادرش قهر کردن باز پشت سر ما رفته پیش فامیل گفته بیاین واسطه بشید تا شغل قبول کنه وگرنه همین هم از دستش میره 

گفتم ما که از گرسنگی نمردیم بزار این شغل گیر کسی بیاد که واقعا محتاج باشه ما فعلا با حقوق خودم زندگی میگذره 

بعد مدتی آشتی کردن 

اما همچنان متلک میگه که بابا کار عار نیست 

منم سکوت میکنم چه جواب دندون شکن و محترمانه ای بدم که دیگه دهن کثیفش باز نشه 

انگار خوشش میاد غرور منو بشکنه و خودش بالا تر از ما باشه 

برادر اینقدر پست ندیدم که الان صدقه سر فداکاری که شوهرم کرد بهترین شغل رو داره ولی واسه زندگی ما این طوری حرف مفت میزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو شما لطفا سگوت کنید چون صدقه سری برادرت این شغل داری .

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
جات حرص خوردم  ببین قطع رابطه با این عوضی و تمام

قطع رابطه کردیم ولی مادرش اینقدر اومد گریه زاری کرد تا شوهرم آشتی کرد باهاش ولی رابطه مون خیلی خشک شده اما بازم ما رو جای ببین توی جمع دوباره مطرح میکنه 

قطع رابطه کردیم ولی مادرش اینقدر اومد گریه زاری کرد تا شوهرم آشتی کرد باهاش ولی رابطه مون خیلی خشک ش ...

همون «شما خفه » 

اون مادر هم مادر نیست ....‌‌ وگرنه غرور مرد متاهل رو نمیشکست

گریه زاریش هم واسه عذاب وجدان خودش هست ....  

قطع رابطه کردیم ولی مادرش اینقدر اومد گریه زاری کرد تا شوهرم آشتی کرد باهاش ولی رابطه مون خیلی خشک ش ...

اگه راه حل مناسبی پیدا نکردین برای این مشکل در خواخواست بدین .شخصی 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
2706