2737
2734

دستش بشکنه الهی 

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰
😒😒😒😒میتونید حرفم نزنیداا

بچه ها من خودم خرج زندگی رو می دم شوهرم همش میگه ندارم و هر چی پول داره به مادرش میده و خرج اونارو میده حالا امروز فهمیدم که مادرشوهر م تمام اموالش رو به نام برادرشوهر م زده و شوهر من یه بدبخت بی عرضه ست حالا منم بهش گفتم دیگه حق نداری کمک مادرت کنی خرج زندگی خودمون رو بده که بهم گفت به تو ربطی نداره تازه خونم هم می خوامبدم به مادرم منم نناراحت شدم اونم شروع کرد به کتک زدن من

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها من خودم خرج زندگی رو می دم شوهرم همش میگه ندارم و هر چی پول داره به مادرش میده و خرج اونارو م ...

خب الان برنامه ات برای اینده چیه ؟ همین که تا الان کلانتری نرقتی و شکایت نکردی فکر کنم یعنی میخوای ادامه بدی پس دیگه اعتراض نکن اگه میخوای جلوش رو بگیری باید بری پزشک قانونی و مراحل بعدیش

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2731
بچه ها من خودم خرج زندگی رو می دم شوهرم همش میگه ندارم و هر چی پول داره به مادرش میده و خرج اونارو م ...

تقصیر خودته چرا خرج زندگیو میدی ؟؟؟ 

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

تو که همه کاره ی زندگیی هستی و نقش اون لولو سرخرمنه. چرا موندی؟ کار میکنی. خرج میدی. خوب جدا شو برو. این نه اخلاق داره نه محبت نه کار میکنه. میخوایش چیکار عتیقه رو

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 
2738
کی با تو بود

سایت عمومیه نمیتونی هر چی از دهنت در اومد بگی کسی هم چیزی نگه

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
زیر بار نمیره همش میگه ندارم چیککککار کنم خدا

اگه نداره چرا زن گرفته ؟

مریضه ؟ منظورم این مشکل بدنی داره که نمیتونه کار کنه ؟؟ 

اگه نه ،چندماه خرج زندگیو نده تا حساب کار دستش بیاد

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
2706