2733
2734
عنوان

تا الان خونه این دوستم نرفتم

168 بازدید | 9 پست

جمع دخترانه است و دوستانه چطوری شیک  و خانومانه رفتار کنم. مامانش در رو باز کنه چی بگم؟ 😐 

عاشقانه هایم تمامی ندارد  وقتی تو بهترین اتفاق زندگیمی 😍❤️ اسم شوهرم آرمانه و 2/2/1402  عقدمونه 🥰💃💃💃آرمان ها ماشینوشون تیبا است  و خودشون هم زیبا هستند و بسیار مهربون و شیرین 😃😃😃😃 مرسی که هستی مرد زندگی من 😍❤️ تیکر عقدمونه 😇

خودت باش مگه خودت چشه✌😊

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اولشو ما گفتیم ب مامانش چی بگو..بقیه رو میخوای چیکار کنی😁😁😁

نمیدونم بهم یاد بدین . هیچی بلد نیستم اولین باره خونشون میرم 🥺

عاشقانه هایم تمامی ندارد  وقتی تو بهترین اتفاق زندگیمی 😍❤️ اسم شوهرم آرمانه و 2/2/1402  عقدمونه 🥰💃💃💃آرمان ها ماشینوشون تیبا است  و خودشون هم زیبا هستند و بسیار مهربون و شیرین 😃😃😃😃 مرسی که هستی مرد زندگی من 😍❤️ تیکر عقدمونه 😇
2738
سلام و احوال پرسی عذر زحمت خواستن تشکر بابت دعوت شون

عذر برای چی بخوام؟