2726
عنوان

امروز شوهرم بهم گفت نترکیدی انقدر لباس میخری

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 39 پست

خواهرانه بهت میگم اگه خونه و ماشین ندارید یکم مخارج رو پایین بیار پس انداز کن برای اینده اگه هم ایندتون تامینه که هیچی . خیلیا اینجا تاپیک میزنن که از ولخرجی های گذشته پشیمونن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا عیب از منه یا از بقیه....چ چیزایی واسع شما مهمه

همین چیزای کوچیکن که اگه بهشون اهمیت ندی کم کم بزرگ میشن

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2728
بهتر نیست  از قبل با همسرتون هماهنگ کنید که در جریان تصمیم ها و خریدهاتون باشن ؟ و اینکه عموم ...

حرفتون درسته اکثرا با خودش میرم خرید ایندفعه حوصله ام سر میرفت رفتم مغازه که وسوسه شدم خریدم

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
خرش کن ... بگو خب عزیز دلم من میخرم ک هم تو خانومتو تو لباس جدید ببینی و لذت ببری هم خودم روحیم عوض ...

مرسی عزیزم. ولی خرش کن چیه شوهرمه ها😂

حرفتون درسته اکثرا با خودش میرم خرید ایندفعه حوصله ام سر میرفت رفتم مغازه که وسوسه شدم خریدم

غالبا آدمها  از اینکه   در  عمل انجام شده  قرار بگیرن  حس ناخوشایندی  بهشون منتقل میشه

ان شاءالله به خوشی استفاده کنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
همین چیزای کوچیکن که اگه بهشون اهمیت ندی کم کم بزرگ میشن

ب نظرم اونی ک واسش باید مهم باشه شوهرتون نه شما...شما رفتی 400 دادی لباس یهویی..از زندگی شما خبر ندارم ولی ب شخصه ترجیح میدم قبل خرید با همسرم درمیون بزارم..مطمئن باشین شمارو منع نمیکنن ک نخرید..و باعث میشه بعدش نگن چرا انقد خرید میکنی

کاش یکی بود دوسم داشت... 
خواهرانه بهت میگم اگه خونه و ماشین ندارید یکم مخارج رو پایین بیار پس انداز کن برای اینده اگه هم ایند ...

نه عزیزم خونه و ماشین داریم.والا به اندازه کافی هم پس انداز میکنیم ولی این نمیخواد یکم به خودش بیاد که باید یکم به خودمون برسیم

نه عزیزم خونه و ماشین داریم.والا به اندازه کافی هم پس انداز میکنیم ولی این نمیخواد یکم به خودش بیاد ...

خب پس باهاش منطقی صحبت کن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
حقوقش چقدره؟ اگ زیاده اهمیت بده و عکس العمل بده عادت نکنه اگ نیست مراعات کن 

ماهی ۹ میگیره. یک ونیم قسط میده

غالبا آدمها  از اینکه   در  عمل انجام شده  قرار بگیرن  حس ناخوشایندی   ...

ممنون گلم

2706