2733
2734

کسی هست  بعد اتمام دبیرستان  ازدواج کرده باشه

و به هدف هاشم رسیده باشه؟ 

یعنی تونسته باشه رشته دلخواهش رو بخونه  و شغل دلخواهش و کلا به خواسته هاش رسیده باشه؟ 

اگرم عکس این موضوع هستید بگید

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره 

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604

من مجردم

ولی کاربر اینجا زیاد دیدم تاپیک زدن که زود ازدواج کردن و بعد از ازدواجشون با اینکه با شوهرشون هماهنگ کرده بودن ولی اجازه تحصیل بهشون نداده بود و پشیمون بودن

یا ناخواسته باردار شده بودن

یا کلا خودشون دیگه ادامه ندادن و بازم پشیمون بودن

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
من سوم دبیرستان ازدواج کردم . عاشق معلمی بودم . الان معلمم . و  کنکور ارشد ثبتنام کردم

سال اول قبول شدید؟   یا طول کشید

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
2738

داشتم دیپلم میگرفتم ازدواج کردم هدف داشتم برنامه ریزی کردم همسرم وخانواده ش قبول کرد بعداز عقد همه چی عوض شد...

ب هیچکدومش نرسیدم...

چندروزه درگیرم میخوام از اول شروع کنم حتی ب قیمت تمام شدن زندگیه متاهلیم...همه چی تو دلم مونده

inja be joz doriye to chizi be man nazdik nist
داشتم دیپلم میگرفتم ازدواج کردم هدف داشتم برنامه ریزی کردم همسرم وخانواده ش قبول کرد بعداز عقد همه چ ...

چرا نشد؟  

2706