2737
2734

سلام دوستان شما ب ی دختر نوجوون ۱۳ ۱۴ ساله ک تابستون میخواد یکی از این کلاسارو بره : نقاشی عکاسی شیرینی پزی . و بعدش ازشون درامد داشته باشه کدومو پیشنهاد میدید؟بنظرتون کدومو تابستون بره؟ و بعدش میخواد درامد داشته باشه درامد کدوم بیشتره؟  کلا از هرنظر بگید اول کدومو بره بهتره و چرا

همه اینارو میخواد بره ولی واس امسال فقط یکیشونو . بگید کدومو اول ( یعنی تابستون امسال بره؟ )

باردارنیستم تیکر رسیدن ب اهدافمهههه♥😍    بهترین زندگیو خودم با دستای خودم میسازم چون من لایق بهترینهاااام💪❤  روزای خوبو میسازم😍😍
شیرینی پزی

دلیلشم میشه بگی عزیزم؟

باردارنیستم تیکر رسیدن ب اهدافمهههه♥😍    بهترین زندگیو خودم با دستای خودم میسازم چون من لایق بهترینهاااام💪❤  روزای خوبو میسازم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کار حرفه ای در آمد خوب داره

از بین این سه تا کدومو انتخاب کنم؟

دلیلشم میشه بگی عزیزم؟

چونوالان عکاسی بازارکار نداره

و کسیم براش خیلی پول نمیده 

ولی شیرینی رو همه میگیرن و اگه یادبگیری شیرینی فانتزی و خاص درست کنی خیلی درآمد درمیاری

میتونی بعدش پیج بزنی و مشتری داشته باشی 

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
2738
چونوالان عکاسی بازارکار نداره و کسیم براش خیلی پول نمیده  ولی شیرینی رو همه میگیرن و اگه یادب ...

بنظرتون شیرینی پزی ب عنوان ی شغل پاره وقت توی تابستون مناسبه برای دختر نوجوون؟ یا چیز دیگه ای انتخاب کنم؟

شیرینی پزی دلیلش هم شوهر خودم عکاسه درامدش خوب نیست ولی شیرینی پزی به اقوام هم میتونی بفروشی

بنظرتون شیرینی پزی بعنوان ی شغل پاره وقت توی تابستون شغل مناسبیه برای نوجوون؟ یا چیز دیگه ای انتخاب کنم یا همین خوبه؟؟

بنظرتون شیرینی پزی بعنوان ی شغل پاره وقت توی تابستون شغل مناسبیه برای نوجوون؟ یا چیز دیگه ای انتخاب ...

اگه فهمیدی چی خوبه به منم بگو یه درامد خونگی خوب داشته باشم عزیزم

چندسالته؟و رشته ات چیه

گفتم ۱۴ سالم . انتخاب رشته ندارم الان

اگه فهمیدی چی خوبه به منم بگو یه درامد خونگی خوب داشته باشم عزیزم

چشم عزیزم خودمم دنبالشم فعلا شیرینی پزی مدنظرمه

شما دوست نداری شیرینی پزی؟

گفتم ۱۴ سالم . انتخاب رشته ندارم الان

خب پس وقت داری

چون اگه دبیرستانی بودی میگفتم تمام وقتتو بزار روی درست

همون شیرینی پزی رو برو

ولی فکر کنم طول بکشه تا کامل دستت بیاد و بتونی درامد واشته باشی 

خیلی باید تمرین کنی و یاد بگیری 

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
2706