2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بله بله

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
2714

بنظر اسم اهل بیتو بذارید خیلی خوبه مثل زهرا و فاطمه.انشاا... هم تو اخرت هم تو دنیا ضامنشون باشن

خوشبحال تکه سنگ /که ندارد دل تنگ.....خیلی وقته منتظرمونه  منتظرش نذاریم 

قشنگه

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
2706