2733
2734
عنوان

دارم میترکم از عصبانیت یکیتون بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 47 پست
حرص خوردن منم از اینه ک مغازه  و کار مال شوهرمه اونم از صبح تا شب اونجا میشینه هیچکاری نمیکنه ا ...

عزیزِ من حقوق خودشه به شما چه ربطی داره؟

مغازه واسه شوهرت باشه وقتی شاگرد اورده نمیتونه پول نده که

شما حرصت از جاریته که چرا خوب میپوشه و خوب میخره

حسادت نداره توهم یاد بگیر

منتظرتم دخترم...زود بیا تو دل مامانی🥰میدونم به زودی میای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااااای تو چه کار داری به اون بنده خدا شوهرش کارکرده حقوق گرفته ازشوهرت  داده به زنش اونم ...

اگه جای من بودی و قشنگ همه چیزو میفهمیدی مطمن باش بهم حق میدادی  همه کارا گردن شوهر منه

خدام میدونه ک اونم پول مفت میگیره 

اسی ناراحت نشو  منم شوهرم بهم پول میده واسه خرج خونه من خودم مدیریت میکنم و جمع میکنم برا خودم ...

ممنون بابت حرفاتون 

میدونی دلم برا شوهرم میسوزه منم ازش پول بکشم مادرش خاهرش و بقیم ک جدا ...

2728
عزیزِ من حقوق خودشه به شما چه ربطی داره؟ مغازه واسه شوهرت باشه وقتی شاگرد اورده نمیتونه پول نده که ...

حرصم از اینه ک هرکاری میکنه باپول شوهرم میکنه شوهرش هیچ زحمتی براش نکشیده انگار از زیر درخت پول جمع کردن

ممنون بابت حرفاتون  میدونی دلم برا شوهرم میسوزه منم ازش پول بکشم مادرش خاهرش و بقیم ک جدا ...

اشباهت شما همین دلسوزی هست که منم دچارشم. 

شما هم هرچقدر زورت میرسه بگیر از شوهرت خرج خودتو بچه هات کن

2738
نگا  این موارد تو زندگی همه هست . شوهر من خرج مادرشو می ده . برای دامادی داداش بزرگش که بعد ا ...

راس میگه، احسنت... اینو گوش کن... سعی کن خودت ازش پول بگیری...

کاش معنی حرفایی که میگینو بدونین💘💔

عزیزم حرص نخور، شوهرت داره به برادرش حقوق میده اون هم داده زنش جمع کرده، اینکه شوهرت به شما پول نمیده به خاطر خساستش نسبت به شماست نه حقوق دادن به برادرش، ولی درکت میکنم لابد میگی شوهر شما صاحبکاره وضعتون اینه ولی اونها با شاگردی به کجا رسیدن

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2706