2737
2734

خانوما دوج کوین هم از سمت ایلان ماسک داره حمایت میشه الان ۱۱وخوره هست قیمتش یه صرافی آنلاین هستش که کار باهاش خیلی راحته لینکشو میذارم بتونید ارز دیجیتال خریداری کنید خیلی سود داره اگه ۷سال پیش یه نفر یک میلیون بیت خریده بود الان نزدیک به ۱۵ میلیارد سود کرده بود من لینکشو میذارم اول بررسی کنید بعد دوست داشتید شمام اونجا فعال شید کپی کنید از گوگل وارد شید

https://bit24.cash/register?invite=97fe9dd7-d758-48c3-b5c1-221a32de2469

ترون لینک هم داره فعلا هدیه میده کسی نمیخواد انجام بده و هدیه رو بگیره؟؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
من نصب کردم ولی هنوز چیزی نداده که

ی ماه دیگه قابل برداشت میشه اگر کد رو زده باشید. ب نظرتون واقعیه؟ والا من ک گفتم سنگ مفت گنجشک مفت

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
ی ماه دیگه قابل برداشت میشه اگر کد رو زده باشید. ب نظرتون واقعیه؟ والا من ک گفتم سنگ مفت گنجشک مفت

آره واقعا ولی اینیکی خیلی واقعی تره نهاید ۱۰۰تومن دوج میخریم میشینیم ایلان ماسک داره حمایتش میکنه

آره واقعا ولی اینیکی خیلی واقعی تره نهاید ۱۰۰تومن دوج میخریم میشینیم ایلان ماسک داره حمایتش میکنه

خب ۱۰۰ تومن بخریم چقد سود میده؟