2726
عنوان

نمیتونم ببخشمش

229 بازدید | 17 پست

یه ادمی تو زندگیم بود که هر چی سعی میکنم نمیتونم ببخشمش حتی برای ارامش خودم چند سال زندگی منو به هدر داد احساساتم همه چی از بین رفت اگه نمیخواست میتونست بگه نه اینکه وقتی شرایطش جور شد یه جوری رفتار کرد که اصلا تو کی هستی خیلی سخته خیلی اگه میدونستم همچین کاری میکنه منم زودتر میرفتم دنبال سرنوشت خودم نه که الان نزدیک ۲۸ سالمه و بیشتر موقعیتام از بین رفت یاد این میفتم که تموم روزای سختشو کنارش بودم تا بفهمه چقدر دوسش دارم ولی اون وقتی شرایطش اوکی شد با یکی دیگه ازدواج کرد انقدر دوسش دارم اصلا نمیتونم نفرینش کنم چرا این دنیا اینجوریه چرا مردا اینجورین اخه

میفهممت قابل بخشش نیست اصلا

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله حال دلت خوب بشه 

نفرین نکن و سعی کن ببخشیش به آرامش می‌رسی 🤗💌

اِجتماعی بودنّ ،،،با همه صحبت کردن ، لاس زدَن   نیست.؛ اجتماعی بودن یعنی بدونیدّ کجا  و  با چه ک                                                                                                                              ♥️JUST STUDY♥️     
2728

مردا اینجوری نیستن اون طرفه تو اینجوری حرومزاده بوده خواهر همه رو نمیشه با یه چوب زد که مردا چرا اینجوری ان

یعنی چی رفت و اذدواج کرد یعنی خرش از پل گذشت دیگه آره یعنی این اکی شد یعنی چی

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
بدون دلیل رفت؟ چه نامرررد😖

اره یه جوری رفتار کرد با غرور اصلا موندم چی بهش بگم رسما منو پرت کرد بیرون از زندگیش چی میتونستم بگم بهش فقط بیشتر خودمو خورد میکردم

بدون دلیل رفت؟ چه نامرررد😖

آخه مگه میشه بدون دلیل زد به چاک این چه جور ر حیووون میتونه باشه یا چیزی بوده نمیشه قضاوت کرد ولی از چت اسی معلومه اسی مظلوم و دختر ساده و خوبیه

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
آخه مگه میشه بدون دلیل زد به چاک این چه جور ر حیووون میتونه باشه یا چیزی بوده نمیشه قضاوت کرد ولی از ...

اره خیلی ساده ام خیلی من فقط میخاستم بفهمه چقدر دوسش دارم

خدا کنه فقط به این امید زندم کاری که اون با من کرد فکر نکنم از دست حیوون هم بربیاد

۴ سال پیش کسی در حقم خیلی بد کرد هیچ کاریم نمیتونستم بکنم

خدا کاری کرد افتاد زیر دست خودم همون بلا رو منتهی هزار بار بدتر سرش اوردم.

زندگی قانون داره

خدا ادب میکنه ادما رو خیالتون راحت راحت راحت راحت!

2706