2726

مرده 

يه خونه ٢ميلياردي اطراف تهران داره 

١مغازه ١ميلياردي

٤٠٠ميليون پول نقد 

يه ماشين ٢٠٦

حقوقش ماهي ٥٠ميليون 

دختره 

وضع مالي خانوادش معموليه و جهاز كامل داره و از طريق شوهرش كار ميكنه ماهي ٢٠ميليون داره 

بچه ها اين شرايط دوستمه و ١دختر ٢ساله هم دارن 

الان زندگيش به بن بست رسيده شوهره خيلي بهش بي احترامي ميكنه و اذيتش ميكنه صب تا شب بهش فحش ميده چون درامدش رفته بالا رفتارش عوض شده 

شما بودين طلاق ميگرفتيد؟ميگه گفته بچه رو ببر 

طلاق توافقي بگيرن و همون ٤٠٠ميليون پول نقدو بهش بده جا مهريه 

اگه طلاق بگيرن كارشم از دست ميده حقوقي نداره  بايد بره كار پيدا كنه 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ربطی ب هم ندارن

اول سعی میکنم زندکیم بسازم. ب خاطر بچه. مشاوره میرم

اگر راهی نداشت، طلاق. چ با پول  و مهریه و چه دست خالی

با هرکسی نمیشه زندکی کرد.ب پول ج ربطی داره

عزت نفسم کجاس؟

تحمل تحقیر در قاموس من نیس

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

نه طلاق نمیگرفتم ،وقتی تصمیم گرفت که دوتا بچه بیاره، باید اینو هم می‌پذیرفت که هرچی شد این وسط بچه ها بی گناه ترین هستن، و باید اونا رو نگهداره 

بچه بعد طلاق آواره میشه 

خیلی شوهرش پولداره  خونه زندگی رو جدا کنه،بهترین خرجی رو بگیره، بره اونم بره بگه هر غلطی میخوای بکن 

بمونه بچشو از آب و گل دربیاره، مرده هم بیاد بعصی روزا به بچه هاش سر بزنه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

نه زندگیشو درست کنه  راه اخر طلاقه

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان
2706