2703
2553
آفرین با ذوق😍 آره حتما رفتی خونت می‌ذاری رو میز با عکس خودتو همسرت هی میگی جوونی کجایی😅😂😂

مرسی😍 نه میخوام ۱۰۰ سال دیگه که من نبودم به بچه هام ارث برسه😅😅😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی ؟ چه جالب! یکم توضیح بده چطوریه

توی اینترنت بزن ایده تزئین سینی خواستگاری میاره ، مثلا میتونی گل مریم یا رز با چندتا گل کوچیک بگیری ، بعد اونارو بچسبونی به گوشه های سینی ، فقط به یک یا دو گوشه اش خیلی جالب میشه

2720

من کل گلای طبیعی ک همسرم دوران نامزدی برام میورد رو دارم😍😍الان ۱۰سالهه..گذاشتم تووی جبعه شیرینی ک روز زن برام شیرینی اورد😍😍

ایده ت عالی بود👌👌

دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد                                                         به زیر آن درختی رو که او گل‌های تر دارد
2714
متولد چه ماهيه؟

آبان 

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 
جدی ؟ چه جالب! یکم توضیح بده چطوریه

سینی رو تحویل گل فروشی بده خودشون بلدن 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706