2726

اولی را دوست داشتم ...

هنوز گل خشک شده خواستگاریما دارم ‌

درست میکنم 😍👌

کلی حس و حال تو اون گل خواستگاری هست 🤩

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه گل طبیعیه درسته خشکش کن بعد اکلیل بزن بعد از این اسپری ها که براق کننده هست بزن خیلی ناناز میشه😍

حتی شبیه اسم تو را که می‌برند با هر اشاره بند دلم پاره می‌شود... دلبر❤️
2728
تو خوب کاری کردی🤣🤣🤣🤣

مال من مچبند ست هم داشت خیلی رو مخ بود ۳۰۰بار از دستم کنده شد برا همین پرتش کردم🤣

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
اره درستش کن خیلی خوب میشه😍😍🍒🍓

برای شوهرمم جالب میشه .

اخه اونم احساسیه 

وقتی فهمید گل خواستگاریو که اورده بود ، نگه داشتم خیلی خوشحال و ذوقیده شد😁😍

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 
برای شوهرمم جالب میشه . اخه اونم احساسیه  وقتی فهمید گل خواستگاریو که اورده بود ، نگه داشتم خ ...

آخی عزیزم ایشالله که خوشبخت باشی ، همین کارای کوچیکه که ادمو خوشحال میکنه😍😘

آخی عزیزم ایشالله که خوشبخت باشی ، همین کارای کوچیکه که ادمو خوشحال میکنه😍😘

دقیقا 👌😘

عشق تون پایدار 🤩

2706