1874
2075

رفتم دندون پزشکی دردی چیزی نداشتم اصلا قبلش تا اینکه دکتر اومد دندونمو عصب کشی کنه ۴ کاناله بود گفت دندونت عفونت داره از همون اول بی حسی و اینا تاثیر نداشت انقدر درد داشت که بدنم داشت میلرزید داغون شدم انقدر داد زدمو گریه کردم تا حد مرگ رفتم آخرش داشتم از هوش میرفتم که دکتر گفت نصف عصب کشی رو انجام دادم پانسمان گذاشت تا شنبه که بقیه شو انجام بده و پرش کنه 

برا عفونتم قرص مترانیدازول داد بنظرتون عفونتش خشک میشه بخدا نمیتونم دیگه  اون دردای وحشتناکو تحمل کنم 😭😭😭😭😭

❤❤

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

اول باید برات چرک خشک کن و امپول مبنوشت بعد عصب کشی میکرد

بعد از اون همه درد نوشت اول فکر میکرد ادا درمیارم .نمیدونست عفونت دارم 

حالا بنظرت تا شنبه عفونتش خشک میشه یا باید باز درد بکشم 🥺

❤❤
2077

اره خوب میشه.

دفعه بعد نیم ساعت قبل رفتن یه شیاف دیکلوفناک ۱۰۰ بذار یه ربه هم دراز بکش که جذب بشه.

اونایی که سوالاشونو جواب میدم و کمکی بهشون میشه فقط برای سلامتی وطول عمرم دعام کنن کافیه.❤❤
2032

من بدون بیحسی عصب کشی کردم،مردم و زنده شدم،ماله من۳کاناله بود،دفعه ی بعدی که بری دیگه خیلی درد نداره،همه ی کارا رو دفعه ی اول انجام میدن،دندون من حین عصب کشی خونریزی کرد،چه بلاها که به سرم نرفت دفعه اول،ولی دفعه دوم خیلی راحت بود،تازه من حتی مسکن هم نمیتونستم بخورم

براي شفاي همه بيماران يه صلوات بفرستين🙏🙏
2064
مرسی از راهنماییتون 🌹

منم این وضعیتم بود انگار با اون دستگاهش داشت مغزمو سوراخ میکرد و هرچی گفتم درد دارم و گریه کردم فک کرد دارم ادا میام...ـولی بار بعد که رفتم شیاف گذاشتم اصن متوجه دردش نشدم.ــنگران نباش داروهاتو بخوری اصن دیگه درد نداره گلم

دوست دختر ممد تنها کسیکه به ممد میگه: محمد😐🤭
من باید برم عصب کشی 3 کاناله اس از من، و اولین بارمه ترسیدم با تاپیکت😢😂

واسه من عفونت داره عفونت نداشته باشه درد نداره ولی عفونت داشته باشه دور از جونت اون دنیا رو میبینی

❤❤
من بدون بیحسی عصب کشی کردم،مردم و زنده شدم،ماله من۳کاناله بود،دفعه ی بعدی که بری دیگه خیلی درد نداره ...

واسه شما عفونت نداشت ؟؟؟ 

عفونت باعث دردش میشه بیشتر 

❤❤