2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هفته ای سه بار 

بــعداز چند سال پول جمع کردن بالاخره آیفون خریدم فقط یه مشکل داره نمی دونم چرا هر وقت دکمه اش رو میزنم در حیاط باز میشه😳🤔حالا ک امضام رو خوندی کلی فحشم دادی بگو لایک ب امضات بزار باهم ااوسکول بعدی رو پیدا کنیم 😄تولوخدا نشکن دلـــــــــــمو

دوسال دوست بودیم یه بارم همو ندیدیم بااینکه پسرعمه ام بود راحت میتونس بیاد خونمون هم میگف نمیخام به یه چشم دیگه نگات کنم اخرش که مال همیم

خدایاشکرت ،99/11/29بی بی چکم مثبت شد،5ونیم صبح،99/11/30ازمایشم منفی شدش،99/12/2رفتم سونو ساک بارداری دیده شد،
دوسال دوست بودیم یه بارم همو ندیدیم بااینکه پسرعمه ام بود راحت میتونس بیاد خونمون هم میگف نمیخام به ...

آخییی

من انقدر فدایی و دیوونه و خل چل داشتممم ولی همشون زشت بودن

هنگام سپیده دم خروس سحری   دانی که چرا همی کند نوحه گری.   یعنی که نمودند در آیینه صبح.    کز عمر شبی گذشتو تو بی خبری

شوهرمن دوست پسرم بودم اولین آخرین عشقم اونم همینطور ۱۰ سال دوست بودیم واصلا بیرون نرفتیم نامه مینوشتیم همسایه بودیم هرروزمیدمش گوشی هم نداشتم باتلفن خونه هروزصحبت میکردیم یادمه  یه روز سیاحت غرب نگاه کردم موقع دادن نامه دستکش دست کردم که مبادا موقع نامه دادن دستم به دستش بخوره🤣😂😅

شوهرمن دوست پسرم بودم اولین آخرین عشقم اونم همینطور ۱۰ سال دوست بودیم واصلا بیرون نرفتیم نامه مینوشت ...

واااای سیاحت غرب😂😂😂

من تا یه ماه دستشوعی میترسیدم برم

هنگام سپیده دم خروس سحری   دانی که چرا همی کند نوحه گری.   یعنی که نمودند در آیینه صبح.    کز عمر شبی گذشتو تو بی خبری
2706