2733
2734
عنوان

بنظرتون جدا شم؟یا ن

637 بازدید | 45 پست

منو شوهرم دیشب کارمون به کتک کاری کشید چون شوهرم ی بار تحت تاثیر حرف پسرعموشه ی بار تحت تاثیر حرف شوهر خواهرش و میاد شر ب پا میکنه این وسط بابام اومد جلوش کلی تحقیرم کرد چون من فقط گفتم خوشم نمیاد بدون رضایت من وسایلم بذل و بخشش شه نمیخوام زمینی ک ب اسم منه بقیه حتی راجبش حرف بزنن دیشب هرچی بابام منو بیشتر تحقیر کرد اون عوضیم بیشتر شیر شد حتی به کتک زدنشم افتخار میکرد معذرت خواهیم ک تو کارش نیست این ی روز از هیچ کدوممون خبر نگرفته بچه ها شیر خشک ندارن پوشک ندارن پولم تو دست و بالم نیست دیگم امیدی ب برگشت ندارم دلی به برگشت ندارم

بنظرتون چیکار کنم چند بار تاپیک زدم کسی جوابی نداد تو چهار سال زندگیمون فقط ی بار کارمون ب کتک کشید این بار دوم بود اما حس نیکنم حرمتی بینمون نمونده

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ببین جدا شدن آخرین چاره ات باشه

سریع تا ماجرایی پیش میاد ب جدایی فکر نکن

من از زندگیت خبر ندارم ولی اگ میدونی مشکل جدی نیست و قابل حل شدنه اصلا ب طلاق فکر نکن زندگیتو بساز

بچه دار نباید میشدی ولی میتونی جداشو چون پدرت هم پدر نیست میگم بشین سر زندگیت با بچه هات

همون خط اول بزرگ ترین اشتباهم بود

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2706