2726
عنوان

چرا مک بعد اولین رابطه خون ندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 4741 بازدید | 79 پست
برو دکتر نوع پردت شاید اینجور بود شوهرتم ببر ک دکتر جلو اون توضیح بده ک شکی نکنه

چیزی نمیگه که ببرمش بهشم گفتم بریم گفت نه

ولی گاهی میگم کاش ی قطره بود مگه چی میشد 

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)

خيلي ها نيست من جون ميترسيدم از رابطه قبلش خودم  تنها رفتم دكتر گفت از مدليه  كه يا خون نمياد يا خيلي كم

منم چيزي نديدم شوهرم  هم جيزي نگفت

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما برو دکتر که هرچی هس الان بدونی،،،منم خون ندیدم و هرکاری کردم شوهرم نذاشت برم دکتر،اما همیشه دوس داشتم برم ببینم دکتر چی میگه بهم

میشه برا مادر شدنم صلوات بفرستی بانو  ؟نگاه خدا سایه بون زندگیت  
2728
شما خودت خانمی و دنبال خونی چ برسه ب اقایون  رابطه جنسی اگر درست و اصولی انجام بشه برای خیلیا ...

من دنبال خون نیستم ولی عرف جامعه ی جوره که حتی منی که به اینا اعتقادی ندارم و میگم باکرگی به خیلی چیزای دیگه است میگم کاش بوده...

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)
برامن خیلی شدیدبودودردناک تازه تایه هفته هم خونریزی داشتم بعدشم خونریزی پریودم شروع شدتایه ماه خیلی ...

منم بعد اولین رابطمون از شدت استرس یه مریضی خیلییی بد گرفتم دردم داشتم ولی خون نه

سلام  اکثرا خون نمیبینن  تو جلسه ای که قبل ازدواج برای زوجین میزارن ، معمولا اینو به اقا ...

نرفتیم اینو 

کاش میرفتیم 

منم اینطوری بودم خون نداش چیزی نگف اما یبار توحرفاش اشاره کرد چراخون نیومده بنظرم تودلش مونده😑🔪میگم کاش دکترمیرفتم میفهمید چیزی نیس

اخه دقیقا واسه دوستمم همین اتفاق اقتاد بعدیه مدت طلاق گرفتن

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
2706