2733
2734
عنوان

سرطان روده

365 بازدید | 19 پست

سلام دوستان من چند روزه ضعف و بیحالی و درد سمت راست شکم دارم

رفتم دکتر گفت عفونت روده است و آزمایش نوشت

امروز مدفوعم خونی بود

احتمالش هست بخاطر همون عفونته باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سرطان که نیست حتما

هزار تا بیماری ممکنه باشه مثل کولیت اولستراتیو

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

احتمالا بخاطر همینه،شاید نیاز به انجام کلونوسکوپی هم باشه حتماا با دکترت درمیون بذار.

عرق آویش خیلی طعم تیزی داره ولی برای پاکسازی روده عالیه،روزی یکی الی دوتا فنجون بخور.

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
سرطان که نیست حتما هزار تا بیماری ممکنه باشه مثل کولیت اولستراتیو

بخدا استرس و فکر و خیالش هزار برابر سخت تر از بیماریه

مشکلی با بیماری ندارم ها ولی پدر مادرم خیلی رو ما حساسن طوری که یه عطسه کنم هزار بار میمیرن و زنده میشن برای همین فقط دعا میکنم چیز جدی نباشه

یکی از دلایل سرطان روده دیدن خون تو مدفوعه ولی ربطی نداره منم خودم یکبار اینجوری شدم رفتم دکتر هادی مولانا مرکز سرطان ایران ازم آزمایش و اینا گرفتند اخرم معلوم شد سالمم خداروشکرررررر بابا تازه نصف این توده های روده پلیپ ه تا سرطان نگران نباش

عزیزم احتمالا به خاطر عفونتته ولی حتما به یه دکتر متخصص مراجعه کن که اگر مسئله مهمتری هست سریعتر پیشگیری بشه ازش من یه دکتر خوب میشناسم اگر توی تهران هستی برای سمت شمال تهران دکتر سامان ستوده نیا 

2706