2737
2734
عنوان

روزی که چشماتو دیدم چشم از همه بریدم اما ...

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 114 پست
تا کارشناسی خوندم و بعد دیگه ادامه ندادم  طرز بیانتون اصلا خوب نبود

😬😐 موفق باشید 🌹🌹

بنده منظور ی نداشتم بازم معذرت میخام،روزتون خوش 

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
دوست داری یه گزارش کلفت برات بزنم که دیگه نیایی مزه پرونی کنی به کاربرای قدیمی؟ هوم؟ یا اینکه حتی ...

نه نزنید خواهر من عذرخواهی کردم🌹 من منظوری نداشتم 

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نزنید خواهر من عذرخواهی کردم🌹 من منظوری نداشتم 

خواهشا طرز حرف زدنتونو درست کنین

از من عذر نخواه 

از مائده جان عذر خواهی کن 

اگر میخای ماندگار بشی اینجا باید حرمت حفظ کنی

من خودم اصن مخالفت ندارم با حضور آقایون ولی بی ادبی.....

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
خواهشا طرز حرف زدنتونو درست کنین از من عذر نخواه  از مائده جان عذر خواهی کن  اگر میخای ...

من اصلا منظوری نداشتم،  عذرخواهی کردم ازشون ولی من حرف ناسزایی نزدم ولی خوش حال میشم معذرت بخوام 

شخصیت به اینه خانوم نگید بی شخصیت برعکس بنده خیلی ام شخصیت دارم، 

2731
من اصلا منظوری نداشتم،  عذرخواهی کردم ازشون ولی من حرف ناسزایی نزدم ولی خوش حال میشم معذرت بخوا ...

خب کامنتتون اینو نشون میداد

همین که قبول کردی کافیه

استاتر تشریف بیارید تاپیکم لطفا

چاتای سابقم💕  خدارو داشتن حس خوبیه....❤ (نیها صدام کنید😍)  ❤ تیرماهیم❤ عاشق بارونم،سنگ صبور و مَحرَم اَسرار بقیه ، اما "تنها" این تنهاییم بخاطر اینه که یه سریارو خوب نمیشناسم و یه سریای دیگرو خوب میشناسم! دلمو انقدر شکستن قلبمو انقدر زیرپاشون له کردن تا یاد گرفتم قوی باشم! خاطره ها نمیمیرن...کاش میشد که پاک کن دستم بگیرم و چیزایی که آزارم میدن رو از حافظم پاک کنم.... برام صلوات بفرستید و دعا کنید من به دعا محتاجم🖤🍂(درخواست دوستی قبول نمیکنم..)(عجب صبری خدا دارد..!) (اکثر تاپیک هام مال خودم نیستن از زبان اطرافیان و برای حل مشکل اوناست) (هیچوقت اجازه ندید که یک نفر بشه همه ی دنیاتون) (واسه ظهور آقا امام زمان صلوات) در لحظاتی از درد کسی به داد آدم نمیرسد؛ رنج همیشه تنهاست!

چقد سختع وقتی میبینی همش حرفای دلته😔

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....
2738
خب کامنتتون اینو نشون میداد همین که قبول کردی کافیه

قبول کردم چون شخصیتم نمیزاشت

با یه کامنت که منظوری نداشتم اصلا باورم نمیشه من شدم بی ادب بی شخصیت خخ

موفق باشید خانوم🌹

@سواره     @حنای_من     @جودی_ابوت3     @درمسیرخدا   & ...

سلام🌺🌺

به به... مائده جان، پس حسابی خاطره سازی شد... 

💕💕💕💕💕💕💕💕💕

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
قبول کردم چون شخصیتم نمیزاشت با یه کامنت که منظوری نداشتم اصلا باورم نمیشه من شدم بی ادب بی شخصیت خ ...

دوستم ناراحت شد براهمین ریپت کردم

ناراحت نشو ببخشید

درامان خدا

سلام گلم خیلی ممنونم از دعای قشنگت ، همچنین برای شما عزیزم بهترین ها اتفاق بیفته 🙏🌹❤️  حالا ...

ممنونم عزیز دلم

از وقتی تو یه حدیثی خوندم هرکس به موسیقی دنیایی به خاطرآخرت گوش نده،تو بهشت یه درختی هست که ازش بهترین موسیقی دنیا پخش میشه،نصیبش میشه،منم دیگه چند سالی میشه آهنگ وموسیقی رو گذاشتم کنار😬😬😁

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
😍😍😍😘😘😘🌹🌹🌹

سلام مائده سادات جان خوبی عزیزم... 

ممنونم بابت تگ... ❤️💙💜🧡💛💚

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
دوستم ناراحت شد براهمین ریپت کردم ناراحت نشو ببخشید درامان خدا

سلام آبجی سادات خوبی عزیزم 🧡💛💚❤️

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2706