2737
2734
عنوان

خدایااااااااا نه من لیاقتش ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 23 پست

خدا بزرگه ...انشالله که نیستی...

من پنج ساله قرص میخورم...همه عوارضشو به جون میخرم..اما بچه نه...حتی از فکرشم وحشت دارم

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه دختر کوچیک دارم نه خواهر دارم نه مادری من توان دوتا بچه ندارمممممممم

اگر خدا بده توانشم میده ها به خدا اعتماد کن و راضی باش خانومی هرچی سخت بگیری سخت تر میگذره. قبلشو آدم باید رعایت کنه ولی اگر شد شد دیگه توکل بخدا. خیلی از خدا برات سلامتی و آرامش میخوام❤️

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

2728
یه دختر کوچیک دارم نه خواهر دارم نه مادری من توان دوتا بچه ندارمممممممم

ان شاءالله که صلاحت رقم بخوره. 

اما دوتا بچه چیزی نیست که انقدر سخت میگیریش، خیلیا که دور از خانوادن چجوری بچه بزرگ میکنن شمام همونطور میتونی

من سر پسرم با اینکه خانواده ام مشکل ناباروی داشتن و حامله شدم اصن خوشحال نشدم خیلی اذیت شدم منم به قرص حساسیت داشتم ولی الان یه ساله میخورم دیگه عوارضش  پدیرفتم بهتر از اینکه خودم گرفتار کنم

بعداز ۵سال بودن توی نی نی سایت خدایی نفهمیدم کاربرا چه اصراری دارن دروغ بگن ...یا حرفی نزن یا شبیه حرفات باش. 
2738
والا طبیعی جلوگیری میکنیم به قرص بخدا حساسیت دارم

طبیعی؟!! چیزی ب اسم جلوگیری طبیعی نداریم!! 

شما عزیزم گوشی دستته اینترنت داری, حالا کلاسای قبل عقد یا دانشگاه شاید نرفته باشی کار ندارم ولی یه سرچ نمیتونسی بکنی؟؟ 

عزیزم راه های جلوگیریِ درست خیلی بیشتر از قرصه!! دیگه کاندوم رو ک نمیتونید بگید بلد نبودیم! 

خیلی برام عجیبه بیشترین امار بارداری ناخواسته تو ایران انگار واسه همین روش به ظن خودتون طبیعیه! یعنی شما واقعا نمیدونید پیش اب اسپرم داره؟؟ اگه میشد اینجوری جلوگیری کرد پس اینهمه راه جلوگیری واسه چیه؟؟ کاندوم و قرصی ک مسلما میشناسید رو مردم چرا استفاده میکنن؟؟ 

ببخشیدا ولی ادم حرصش میگیره چون الان ممکنه پای یه بچه ی بی گناه وسط باشه بخاطر بی خیالی و ندونم کاری شما و همسرت..