2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره شوهر عمم کرونا گرفت خورد خوب شد ما خداروشکر نگرفتیم

..اول و آخر فقط همسرت برات میمونه پس قدرشو بدون و از لحظه های که باهاشی لذت ببر ...بهترین و زیباترین رفیق دنیا @نفس_اقام دوست دارم😘😁

آره مامانم کرونا داشت حالش خیلی بد بود خورد خداروشکر خوب شد

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
چطوری باید خوردش 

مثل خاک میمونه بریز تو دستت با زبون مزه مزه اش کن بخور یا همینجوری بریزش ته گلو. فقط اصلا نباید بعدش هیچی بخوری یعنی حتی با آب هم نباید بخوریش معمولا موقع خواب بخور که نخوای چیزی بخوری. واسه پیشگیری هر ۱۰ روز یه قاشق چایخوری. واسه درمان هفته ایی ۳ بار

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
چطوری نحوه استفادش

ده شب یکبار انتهای زبون میریزیم قبل خواب و بعدش چیزی نمیخوریم

این برای مواقعی هست ک میخوایم سیستم ایمنی تقویت بشه

از وقتی ک علائم بیماری داستید هم ۸ساعت یکبار

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇