2733
2734

خوبه عزیزم خداروشکر

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب نیس باید درمان بشه

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂
2731
واقعا خوبه؟؟؟ مطمئنی؟ 

تعدادش ک خوبه

اون ک جلوش زده میلیون باید بین۲۰ تا ۱۹۰ باشه ک

واسه شوهرشما۸۵ میلیونه

همسرم ۴ میلیون بود ک من باردار شدم

دو تا مارکر دیگه هست  ک مهمن.تحرک و مروفواوژی ک اونارو ندیدم تو برگه.ساید ب اسم دیگه نوشته شدا من نفهمیدم.یا یادم رفته

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
2738
آره خودمم این دو تا رو میگی ندیدم🤔🤔

ببرید نشون اورولوژ بدید بهتر راهنمایی میکنه

میشه بیشتر توصیح زدی؟ 

ب دکتر اورولوژی نشون بدین بهتون میگه زود درمانومیشه چیز خاصی نیس

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂
ب دکتر اورولوژی نشون بدین بهتون میگه زود درمانومیشه چیز خاصی نیس

مرسی عزیزم،، آره پیش دکتر که حتما میرم،، گفتم تا برم اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه که یکم از نگرانی در بیام