2737
2734
عنوان

عفونت واژن تا کییییی؟؟؟؟

211 بازدید | 31 پست

من مجردم۲۱ سالمه

هم خشک نگه میدارم(بادستمال نخی)

هم دکتررفتم دارو داد

بازم عفونت دارم  با بو و ترشح

دیگع خستم بخدا

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩

انقدر از این تاکی ها هست

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم۳۴ سالمه

انتظار بچه تا کِی؟

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2731

دکتر نتونسته خوب تشخیص بده ک باید آنتی فانگال بده یا آنتی باکتریال‌

دوباره برو دکتر و ازشون بخواه رژیم ترکیبی دارویی بدن تا  

هرچی هست برطرف شه و یا اگر لازمه نمونه بفرستن ازمایش ک مشکل پایه ای حل شه

خانم آقای دکتر
2738
دکتر نتونسته خوب تشخیص بده ک باید آنتی فانگال بده یا آنتی باکتریال‌ دوباره برو دکتر و ازشون بخواه ر ...

من خیلی مستعده عفونتم چیکارکنم بنظرت

ینی فقط ترشحاااات

بو رو هم الان مجردم پس فردا ازدواج‌کنم‌خجالت اوره

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
منم۳۴ سالمه انتظار بچه تا کِی؟

چندساله اقدامی؟

مشکلتون ناباروری تون چیه؟

ایشالاه شماهم به زودی زود بچه دار بشید 

به حضرت زهرا توسل کنید البته در کنار درمان 

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...
چندساله اقدامی؟ مشکلتون ناباروری تون چیه؟ ایشالاه شماهم به زودی زود بچه دار بشید  به حضرت ...

از سال۹۷ ی سقط داشتم بعد اون دیگه نمیشه ک نمیشه

خودم سالمم همسرمم سالم بود منتهی بعد کرونا اسپرماش داغون شدن کلا سلامتیش ازین رو ب اون ر  شد

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
من خیلی مستعده عفونتم چیکارکنم بنظرت ینی فقط ترشحاااات بو رو هم الان مجردم پس فردا ازدواج‌کنم‌خجال ...

منم همینطورم 

از پدای روزانه ی تافته استفاده کن ک رطوبت نمونه ناحیه ژنیتالت . لباس زیرتو دائم عوص کن. دستمال نخی نفهمیدم چیه ولی حوله ای یبار مصرف استفاده کنی بنطرم استریل تره. رژیم دارویی ترکیبی هم حتما ی دوره استفاده کن با ی پزشک خوب. ژل بهداشتی بانوان هم همینطور

اگ تهرانی بهت دکتر معرفی میکنم. 

خانم آقای دکتر
من خیلی مستعده عفونتم چیکارکنم بنظرت ینی فقط ترشحاااات بو رو هم الان مجردم پس فردا ازدواج‌کنم‌خجال ...

من متاهلم اما یه دوره عفونت گرفتم درکنار داروهام

تو تشت آب نمک ۲۰ دیقه نشستم سرکه سیب هم میتونی بریزی داخل اب و بشینی داخلش

دامن میپوشیدم و هر بار خودمو میشستم سریع سشوار میگرفتم و قشنگ با سشوار خشک میکردم نه با دسمال

لباس زیر هم تنم نمیکردم 

کلا نباید بزاری مرطوب بمونه

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...

منم مثل تو 

هیچچچچ چی اثر گذار نبود

الان مدتیه با باد سرد سشور خودمو خشک میکنم

حس میکنم خیلیییییییی بهتر شدم

ولی بازم یه عفونت خیلی جزعی دارم ولی بو و ترشحاتم شدیدا کم شده 

همیشه بو ماهی گندیده میداد

الان نه بوی بدی نداره ب اون صورت

2706