2726

شش سال و نیمه منتظرم چقدر درد کشیدم چقدر سختی،سه تا سقط، و الان بارداری چهارمم

هنوز سی و هفت هفته و چهارروزمه ولی دکتر میگه بچه کامله دنیا بیاد،ولی من میترسم،امروز بستری شدم دکترم گفت بچه هر چه زودتر بیاد بهتره چون انزیمم ممکنه بره بالا و بچه خدا نکرده طوریش بشه،دیروز دهانه رحمم دوسانت باز بود، هیچ دردی ندارم،یعنی امپول فشار میزنن؟

تو رو خدا دعاکنید بچمو صحیح و سالم ببینم خیلی میترسم.

بعدشش سال به ارزوم رسیدم😍خدیا نگهدارش باش. 

الهی که نی نیت به سلامتی و خوشی به دنیا بیاد قشنگم😍🙏🏻🌹😇

خیلی خیلی خیلی زیاد واسه من دعا کن سر زایمانت خواهش میکنم🙏🏻🌹

الهی هرچی از خدا میخوای بهت بده به خودت و بچت سلامتی بده

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشاالله صحیح و سالم بغلت بگیری 

امیدوارم عمرش طولانی باشه توهم همینطور 

اگه تونستی برام دعا کن به خواستم برسم ممنون

3662 من ... ‌ ساخت آینده ای زیبا به روش خودم به دلخواه خودم من میتونم به اندازه ی تمام نتونستن ها و نشدن ها میتونم و میشه من باور دارم که موفقم همیشه خوشحالم من معتقدم که همه چی دست منه و من به بهترین ها دست پیدا میکنم روز به روز و من محبوب ترین و خوشکل ترین دختر در سطح و حد خودم هستم یعنی ( برای خودم برای دنیام خوشکلم ) همه ی ما خوشکل هستیم و وقتی معتقد باشی و باور داشته باشی هیچ چیزی نمیتونه جلوی راهت رو بگیره من هم معتقدم هم باور دارم پس من انسان مفید و خوبی برای دنیام خواهم بود هرچیزی ممکنه منو از روی تاپیک ها قضاوت نکن از روی حرف های خودم قضاوت نکن از روی تعریفات قضاوت نکن اگه میخوای قضاوت کنی اول بجای من توی وضعیت من با همین سن و مشخصات من زندگی کن 🤚🏻💖تو نمیتونی هویت منو بشناسی چون من اونطور که دلم میخواد هستم شاید جلوی تو یه آدم دیگه باشه ولی درونم یه چیز دیگه و یه جور دیگه باشم هرکسی با خودش راحت تره درون آدما رو هیچکس بجز خودشون نمیتونه ببینه و درون خیلی مهمه منو از درون حس کن از درون قضاوت کن و از درون درک کن دلم میخواد با اینکه خیلی ظلم وجود داره بتونم خوب بمونم و هیچ چیزی منو تغییر نده من راه درست رو انتخاب کردم راهی که شرمنده ی خودم نشم ممکنه تاپیک هایی بزنم که واقعیت نداره و فقط خیالی و تصور من هستن ولی تصور هم یجور واقعیته پس تو نمیتونی بفهمی تاپیک های من واقعیه یا نه چون شاید دارم در رویا زندگی میکنم حتی شاید خودم نمیفهمم که واقعیت کدومه فکر نکن منو میشناسی چون من اسم های مستعار استفاده میکنم و اسم هایی که در خیالاتم هستن اسم های مورد علاقم رو می خوانید و از تاپیک هام شاهد خواهید بود‌... من از متفاوت بودن خوشم میاد خاص میشی تک میشی و باعث تعجب همه خواهی بود معمولا به کارهایی که میکنم میگن عجیب! البته دوستام میگن😂
الهی که نی نیت به سلامتی و خوشی به دنیا بیاد قشنگم😍🙏🏻🌹😇 خیلی خیلی خیلی زیاد واسه من دعا کن سر ...

ممنون عزیزدلم چششم دعا میکنم حتما

انشالله سلامت نی نی ناز تو بغل بغل بگیری برا منم دعا کن دو ماه دیگه زایمانمه

ان شاءالله،چشم ان شاءالله نی نی تو صحیحو سالم بغل کنی

انشالله سالم بدنیا بیاد مادر مهربون

برام خیلی دعا کن 

یکی از خدا پرسید اگر توسرنوشت مرا نوشتی پس من دیگه چرا آرزو کنم؟خداگفت:شاید نوشته باشم هرآنچه آرزوکند...

انشالله به راحتی زایمان میکنی استرس نداشته باش خدا همراهت هست  

یرا منم دعا کن من طعم مادرشدن رو بچشم و خدا بهم فرزند سالمی عطا کنه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706