2726
عنوان

تامپون،لیزر

797 بازدید | 7 پست

سلام عزیزان وقت لیزر دارم ی ترشح خیلی کم دیدم البته دستمال میکنم داخل واژنم خونی میشه که در واقع نشون میده دارم پریودمیشم ازاونجاییکه لیزرم خیلی عقب افتاده بهم فردا وقت داده منم دیروزاینطوری شدم ...البته هفته پیشم شدم اینطوری که ۱روزه قطع شد😐ازطرفیم چون سابقه عقب جلوشدن پریوددارم بخوام لیزرمو هفته بعدبندازم می‌دونم همین آشوهمین کاسه😬واسه همین گفتم ازتامپون استفاده کنم بعدش که کارم تموم شد ازنواراستفاده کنم البته اگه خونریزیم طبیعی شه...نظرتون عزیزان؟؟

امیدوارم همه به خواسته ومراددلشون برسن هرچی خیره همون برای هممون اتفاق بیفته...خدایاتومهربونی می‌بخشی بامهربونی ی نگاهی به دل بیقرارمابندازمهربونم...توکل برخدا  

لیزر رو عقب ننداز

میتونی کاپ استفاده کنی بهتر از تامپونه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لیزر رو عقب ننداز میتونی کاپ استفاده کنی بهتر از تامپونه

آره حتما ممنون عزیزم حالا کاپ چی هست؟؟ازتامپون راحت تره استفادش؟؟

امیدوارم همه به خواسته ومراددلشون برسن هرچی خیره همون برای هممون اتفاق بیفته...خدایاتومهربونی می‌بخشی بامهربونی ی نگاهی به دل بیقرارمابندازمهربونم...توکل برخدا  
2728
تامپون بزار

چه مدلی باشه؟؟چه مارکی؟؟

لیزر رو عقب ننداز میتونی کاپ استفاده کنی بهتر از تامپونه

سرچ کردم کاپ قاعدگی رو..به نظر راحت میاد ولی واسه کسایی که خونریزیه زیاددارن ..البته خودم هم روزدوم وسوم میتونم ازش استفاده کنم..چیزبه دردبخوری میاد..اسمشو شنیده بودم ولی فک نمی‌کردم انقدربه دردبخورباشه مخصوصا زمان ورزش کردن...

کرولی یا ویریانا

خریدم عزیزم ممنون..۱۶تایی ویریانا خریدم ۱۳۰تومن شد😵😭