2703
2553

چرا وقتی خیانت به آدم میشه فک میکنه خوب نبوده و خودش چیزی کم داشته ولی در واقع اون بهترینه من خیلی دیدم تایپینگ زدن که خیانت دیدن بنظرم باید خوشحال باشن ک زودتر طرفشونو شناختن و بیشتر باشون زندگی نکردن ولی یه طرفم ادم میشکنه نظر بدید که چطور یه زن بتونه خودشو از نو بسازه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بخاطر  بچه هاش بخشید

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2720

چه حرفیه

حالا در اوج سهل انگاری میگفتی یچیزی 

مثلا کسی شوهرشو ول کنه به امون خدا ، اصلا رو رفتاراش حساس نباشه ، بعد کم کم متوجه میشه ک کاش حساس بود و تغییراتشو میفهمید 

یهو ب خودش میاد میببنه بش خیانت شده 

خانما خودتونو ب خنگی نزنید 

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭

من هیچوقت برای خیانت دنبال دلیل نبودم یعنی این کاراینقدنجسه که اصلادرموردش معطل نمیکنم که نمیدونم زن کم گذاشت مردکمبودداشت یکی چراغ قرمزدادنیازروحی داشت.هیچکدوم دلیل نیس ابدا.تنهاگناهی هست که ازنظرمن نمیشه بخشید.

من معلم هستم.یک خانم معلم خوشتیپ ونازومهربون🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2714