2733
2734
یعنی چی.

ادمای که بدن 

بدی میکنن یا مثلا به احساسات بقیه ارزش قائل نیستن 

اینا یه جای زندگیشون یا خیلی بهشون ظلم شده یا اعتماد ی که کردن رو از دست دادن و ضربه خوردن 

یا مثلا یکی که خیلی دوسش داشتن رو رنج کشیدنشو دیدن 

اینا باعث شده اینطوری بشن 

ادمای که از نظرتون بدن رو برین گذشته شون رو ببینید اونموقع میبینید واقعا چقد محیط و شرایط روی ادم تاثیر میزاره 

یه برداشت دیگه هم مبشه کرد به نظرتون..مشکلات زندگی.ادمها روبفرسته جاده خاکی

مشکلات زندگی منظورش نیست منظورش بدی دیدن دروغ شنیدن اذیت کردن ادما حتی اذیت کردن اونی که دوسش داری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه برداشت دیگه هم مبشه کرد به نظرتون..مشکلات زندگی.ادمها روبفرسته جاده خاکی

کسی که مشکل داره اونقدذهنش درگیره که ببخشید ش ق کردن یادش میره همینکه روکفشش نشاشه واسش کافیع

حرفی ندارم🤐
ادمای که بدن  بدی میکنن یا مثلا به احساسات بقیه ارزش قائل نیستن  اینا یه جای زندگیشون یا ...

من خودم.بدی دیدم خیلی خیلی 

چ از اونی که دوسش داشتم چ از اونیای دیگه که همش از قصد کاری کردن ما باهم بد شیم ولی نتونستم عین اونا بد ذات بشم 

2728
ادمای که بدن  بدی میکنن یا مثلا به احساسات بقیه ارزش قائل نیستن  اینا یه جای زندگیشون یا ...

درسته.کلا ماادمها خیلی غریبیم....وبااینده ای مبهم..وگذشته ای که خیلی اتفقهاش دست خودمون نبوده.ولی تاثیرش.زجراور

نه قبول ندارم من خودم خیلی سختی کشیدم اذیت شدم ولی نتونستم عین اونا که بهم بدی کردن سنگ.دل باشم ولی ...

اره درسته ولی ببین مثلا من یه جایی تو یه رابطه ای اعتمادمو از دست دادم الان نمیتونم وقتی بایکی میرم تو رابطه کاملا بهش اعتماد کنم 

میدونی یه جورایی وقتی زخمی میشه محتاط تر میشی 

اینک میگی ادما فقط واسه ارضای خودشون کاریو میکنن چون میترسن از اعتماد از وابستگی از شکست 

اره درسته ولی ببین مثلا من یه جایی تو یه رابطه ای اعتمادمو از دست دادم الان نمیتونم وقتی بایکی میرم ...

اگه میترسن چرا خودشون ضربه که میزنن خوشن ؟ چرا خودشون کسی رو اذیت میکنن خوشن 

2738
من خودم.بدی دیدم خیلی خیلی  چ از اونی که دوسش داشتم چ از اونیای دیگه که همش از قصد کاری کردن م ...

درسته ببین منم نمیگم قراره ظالم شیم حتما ولی تاثیرشو میزاره ببین برو گذشته هیتلرو صدام ببین 

یکی مث اونا یکیم مث خیلی از زنا و مردای همین ایران که سالها ظلم کشیدن و بدون اینک صداشون دربیاد تموم شد زندگیشون 

اگه میترسن چرا خودشون ضربه که میزنن خوشن ؟ چرا خودشون کسی رو اذیت میکنن خوشن 

نمیدونم ولی گذشته خیلی موثره تو رفتار ادما خواه ناخواه 

یه جا شنیدم میگفتن با کسی ازدواج میکنید تحقیق از خودش فایده نداره برید ردجع به خانوادش تحقیق کنید اگر کسیه که پدرو مادر و خانوادش همیشه با عشق و محبت باهم برخورد کردن و شرایط مطلوبی داشته از لحاظ زندگی و ارامش این ادم ادم زندگیه 

سلام اینجوری.  که شما میگین نیست چراخدازن مرد خلق کرد

چ ربطی داره افرید عین ادم کنار ی نفر زندگی کنن به هم.عشق محبت بدن نه فقط دنبال کثافت کاری و هر روز با ی نفر