2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا من چندسال چادر سرکردم اتقدر نگاه ها روم بود متلک هرچی فلان زیر چادر فلان که دیگه سرنکردم همسراصلان ازچادرخوشش نمیاد میگه ازدید اقایون  وقتی طرف مانتوی با یک دید نگاه مرد از روش برداشته میشه وقتی طرف خودشو خیلی گرفته علا وقتی خوشکل باشه همش مرد با خودش میگه وای صورت اینه بین زیرچادر چی داره چی جیگریه 

هیچ وقت کسی تامقام خدای بالا نبر..میره اون بالا واست عذاب نازل میکنه 
والا من چندسال چادر سرکردم اتقدر نگاه ها روم بود متلک هرچی فلان زیر چادر فلان که دیگه سرنکردم همسراص ...

مردم در هر صورت حرف خودشون رو میزنن چه با مانتو چه با چادر

نظرم اینه که بزودی مانتویی میشه و فعلا در مرحله گذار از چادر هست 

در ضمن عزیزانم فعل ها رو درست به کار ببرین چادر زدن یعنی خیمه بر پا کردن چادری که منظور شماست رو میپوشن چون یک نوع لباس هست و لباس رو میپوشن 

نظرم اینه که بزودی مانتویی میشه و فعلا در مرحله گذار از چادر هست  در ضمن عزیزانم فعل ها رو درس ...

والا من فکر کردم میره تو طبیعت چادر میزنه اونم تنهایی🤣🤣

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 
جامعه ناامن .....ماشالله مگه ندیدی ما تو کثافت کاری فقط پیشرفت میکنیم

عزیزم نمیشه گفت چادر سرکنیم درامان هستیم یا بلعکس ادم کثیف همجا هست نگاه به حجاب بی حجابی نمیکنه مهم اینه زیرچادر تو اون مانتو یک زن هست بخوایم بگیم چادر فقط امنیت داره پس چرا به دختر بچه تجاوز میشه الان گرگ شدن زن مرد بعضیها نگاه نمیکنن پیش شوهر ادم متلک میگن یا پیش زن طرف کم موندن شوهرادم بخورن کلان امنیت نداریم 

هیچ وقت کسی تامقام خدای بالا نبر..میره اون بالا واست عذاب نازل میکنه 
عزیزم نمیشه گفت چادر سرکنیم درامان هستیم یا بلعکس ادم کثیف همجا هست نگاه به حجاب بی حجابی نمیکنه مهم ...

اره عزیزم منظور منم همینه ...میگم برا اون شخص ی احساس امنیت میاره نه همه....من خودم قبلا چادری بودم و به دلیل متلک و... گذاشتم کنار ولی مثلا خودم تنها ک میرم بیرون دیگه مانتومو بلندتر میپوشم و جلف نمیپوشم اون خانومم انگار با چادر احساس ارامش میکنه

نسیه ممنوع حتی شما نی نی سایتیه عزیز🛑🔥
2706