2733
2734
عنوان

واقعاچرابعضی دخترامثل من انقد ساده ایم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی بهم در خصوصی پیام داد که در دانشگاه دوتا پسر دنبالشن اینم کم محلی می‌کنه مشاوره میخواست بعد تو ی ...

هزار تا پسر همزمان با اون ب من درخواست دوستی میدادن ولی من مربض بودم میرفتم سمت کسی که منو نخواد....    

اره اختلال وابستگی دارم بخاطر عقده های بچگیم

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩

گلم چه گریه های که ندیدم به خاطر سادگی بیش اندازه دختر، بهش نگاه میکنی فکر نمیکنی اینقدر ساده باشه، تا تهش میره ماجرارو بعدش میگه اشتباه کردم،به همین سادگی،به همه چی گند زده ،میگه بیایین درستش کنید

2731

حداقل برو یه پیام بهش بده بگو خاک بر سرت فک کردی زرنگی از من 5 ملیون کندی؟ نه جانم تو ارزشت فقط 5 ملیون بود خودتو نشون دادی. بگو منی که تو دوستی و دست خالیم اینجوری تو رو حمایت میکردم پس ببین بیشتر داشتم چیکار واست میکردم ولی تو لیاقت نداشتی پس بهتر که گورتو گم کنی از زندگیم. اینارو همرو بهش بگو. اعصابم بهم ریخت

منم به طرفم پول قرض دادم ولی برگردوند. اونم من یبار نیاز داشتم بهم داد منم دو ماه بعد برگردوندم. این ...

اره ولی من خودم خیلی میترسم سر این چیزا

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
گلم چه گریه های که ندیدم به خاطر سادگی بیش اندازه دختر، بهش نگاه میکنی فکر نمیکنی اینقدر ساده باشه، ...

من تو روابط فامیلی انقد معروفم ب زرنگ بودن همه میگن خیلی اب زیرکااهی 

پیش این پسره گند زدم...

2738
حداقل برو یه پیام بهش بده بگو خاک بر سرت فک کردی زرنگی از من 5 ملیون کندی؟ نه جانم تو ارزشت فقط 5 مل ...

از خریتام بگم  شاخ درمیاری چیکارا کردم اینا نصفش بود

هوف

برو سجده ی شکر به جا بیار از یک آدم بیشعور خلاص شدی. آدمی که خوب باشه شخصیت داشته باشه میمونه بیشعور ...

چشم خیلی خوب بود متنتون

من چون مشاوره دارم ،زیاد میان مراجعه میکنن

مامانه من انقد آدمه و سادس میگف عیب نداره نگین

انقد سادس فک میکرد اون قراره دومادش بشه

اونم بی لیاقت بازی دراورد

اره کارمندم چرا من انقد زود وا دادم  چقد زود وابسته شدم

مشکل همینه نباید زود وابسته بشی

درسته نیاز عاطفی داری اما به چه قیمتی

تحمل تنهایی بهتر از ضربه خوردن هست🥀🙌🏻

عدالت‌راکشته‌اندوقاضی‌مجرم‌ست؛    دنیابه‌چپ،آخرت‌به‌راست