2733
2734

خیییلی بدم میاد مثلا کسی ک متوجه بارداریم میشه بگه خوشبحالت 

نه فقط بارداری ، همه چی 

خونه ، ماشین یا ...

از این واژه متنفرم 

به اینکه بهم بگن دعا کن ما هم باردار شیم مثل تو ، هم حساسم  ، خودم همیشه دعا میکنم از ته دل ولی به این واژه ها حساسم 

نمیدونم طبیعیه یا نه ؟؟؟

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭

من وسواس دارم روی اینم حساسم  دلم میخواد خفش کنم هرکی میگه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من وسواس دارم روی اینم حساسم  دلم میخواد خفش کنم هرکی میگه

وای گفتی🤦🏻‍♀️

منم اینجوریم

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭
2731
دومیو نمدونم. ولی با اولی حس میکنم چشم میزنه:|منم ب چشم زدنو چشم زخم خیلی اعتقاد دارم:||||

منم😐

وای گفتی🤦🏻‍♀️ منم اینجوریم

ببخشییییید ولی غلط کرده چشمش دنبال  منه ببخشید

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2738

اینکه یکی بگه دعا کن شما ناراحت بشی اصصصلا طبیعی نیست 

یه کم رو خودتون کار کنید 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
چه فکری میکنی که اینقدر ناراحت میشی؟

کلا دوس ندارم کسی ب حال من حسرت بخوره 

اونم منی ک زندگی معمولی دارم

ولی خب هستن یه سریا 

اینکه یکی بگه دعا کن شما ناراحت بشی اصصصلا طبیعی نیست  یه کم رو خودتون کار کنید

من همیشه دعا میکنم ، از ته دلم 

حتی دعا میکنم شرایط بهتری نسبت ب من داشته باشن

فقط از لحن بعضیا خوشم نمیاد

ما یه جا رفته لبودیم گردش سه قلو دارم هر رهگذری میگفت وای خوشبحالتون چه گوگولین 

یکی گفت دعا کن منم دوست دارم چند قلو اونروز یکی از قل ها چوب میره تو چشمش کار به جراحی میکشه 

😞کاش یاد بگیریم هیچوقت آه نکشیم در مقابل داشتهای دیگزان نداشتهای خودمون 

ما یه جا رفته لبودیم گردش سه قلو دارم هر رهگذری میگفت وای خوشبحالتون چه گوگولین  یکی گفت دعا ک ...

آخ آخ گفتی 

منم برا همین حساسم 😓😓😓

خدا حفظشون کنه بچه هات رو 

2706