2726
عنوان

بی بی چک

88 بازدید | 4 پست

سلام دوستان صبح زیباتون بخیر

بی بی چک کاستی مدیکور 12روز بعد رابطه مثبت می شه؟

قبلا بی نظم بودم همیشه اما دوسال و خورده ای هست نسبتا منظم هست دوره هام یعنی ماهی یه دفعه حتما میشم،الان تو اقدامم و چهل روز از آخرین پریودیم میگذره و یازده روز از  آخرین رابطه،الان بی بی زدم منفی شد،حتی اگه مثلا آخرین رابطه هم، گرفته بود بعد یازده روز الان باید بی بی چکم مثبت میشد؟؟؟؟؟

علت این تاخیر پریودیم چیه؟

از این پریودت چقد میگذره؟ یعنی چقد عقب انداختی؟ اینجوری حساب کن. خودتو درگیر اینکه چند روز از رابطه و اقدام میگذره نکن. اصلش اینه که بدونی چقد پریودت عقب افتاده طبق اون یا آزمایش بدی یا بی‌بی چک بزنی. پریود قبلی رو هم بدونی برای اینکه اگه حامله باشی بتونیم سن بارداری رو حساب کنیم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ده روز عقب افتاده،یعنی الان 40روزه پاکم اما بی بی چک منفی شد

من خودم به بی‌بی چک خیلی مطمئن نیستم بگیر نگیر داره. واسه یکی زود مثبت میشه واسه یکی دیر. ولی باید بعد 10 روز از عقب انداختن پریود مثبت میشد. حالا اگه نگرانی به نظرم برو یه آزمایش بارداری بده. اگرم نه که چند روز صبر کن دوباره یه بی‌بی چک بزن.