2737
2734

شوهراتون چه خصوصیاتی دارن که اگر نمی داشتن زندگی باهاشون نمی کردین

مثلا صبر در معطل شدن برای خرید مثلا پول مثلا اینکه پیش مادر شوهر زندگی نمی کنین پس یه ویژگی هستش برای شوهرتون دیگه این ویژگی هارو بنویسد که اگر اینارو نداشت یا اینارو داشت عمرا باهاش ازدواج می کردم

سلام خوبید کلاب هواس دعوت رایگان میخوای برو تاپیک یک تا شیش ام رو ببین °° مشاوره خرید گوشی تبلت لب تاب کامبیوتر و حل بعضی مشکلات این دستگاه ها هم میدم در اینجاه مطرح کنید °°مشکل معتادی به نی نی سایت دارید بین تاپیک های ده تا چهلم دوتا تاپیک زدم روش اش رو گفتم آسمشون راه حل معتادی ارررره و راه حل معتادی ارررره قسمت دوم هست این دوتارو ببینید کامل آموزش دادم °°معمولا خودم میرم بیست روز بعد بر می گردم یا ده روز بعد معمولا هر بیست روز یکبار میام سر می زنم معمولا اطلاع میدم که کی از نی نی سایت میرم کی دوباره بر می گردم °°° دوستی ندین لطفا کاری دارید سوالی یا مشاوره ای میخواید تو تاپیک ها بپرسید مگر اینکه خیلی خاص باشه اونم در تاپیک های قدیمی ام بگید چرا دوستی دارید می دید اون موقع اگر با اهمیت بود خصوصی حرف زدن قبول می کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یه بار عقد کردم جدا شدم الان هم به شدت ترس از ازدواج دوم دارم ولی وقتی اینجور تایپیک هایی میبینم ...

پسر خوب کمه حواست باشه بعضی ها شانسی خداوکیلی

سلام خوبید کلاب هواس دعوت رایگان میخوای برو تاپیک یک تا شیش ام رو ببین °° مشاوره خرید گوشی تبلت لب تاب کامبیوتر و حل بعضی مشکلات این دستگاه ها هم میدم در اینجاه مطرح کنید °°مشکل معتادی به نی نی سایت دارید بین تاپیک های ده تا چهلم دوتا تاپیک زدم روش اش رو گفتم آسمشون راه حل معتادی ارررره و راه حل معتادی ارررره قسمت دوم هست این دوتارو ببینید کامل آموزش دادم °°معمولا خودم میرم بیست روز بعد بر می گردم یا ده روز بعد معمولا هر بیست روز یکبار میام سر می زنم معمولا اطلاع میدم که کی از نی نی سایت میرم کی دوباره بر می گردم °°° دوستی ندین لطفا کاری دارید سوالی یا مشاوره ای میخواید تو تاپیک ها بپرسید مگر اینکه خیلی خاص باشه اونم در تاپیک های قدیمی ام بگید چرا دوستی دارید می دید اون موقع اگر با اهمیت بود خصوصی حرف زدن قبول می کنم 

خیلیااول ازهمه ظاهرچون خیلی برام مهمه

بعدنمازخوندن وخنده روبودن دست ودلبازی احساساتی بودنش

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
خیلیااول ازهمه ظاهرچون خیلی برام مهمه بعدنمازخوندن وخنده روبودن دست ودلبازی احساساتی بودنش

شوهر احساساتی پیدا کردی شکارش کن تو هوا بزنش خداوکیلی از اینا خیانت بر نمیاد

2738

خیلی دوسم داره برام هرکاری از دستش بربیاد میکنه حتی اگ نگاهم یکم ناراحت نران دلخوز یا عصبی بشه زود میفهمه و میگه چیشده از دلم در میاره هرچی شده باشه قدر زحمتامو میدونه همیشه ازم خیلی حساب میبره

حامی حیوانات 💚 عاشق همسر و زندگیم ❤  مامان دوتا پیشی خوشکل
شوهر احساساتی پیدا کردی شکارش کن تو هوا بزنش خداوکیلی از اینا خیانت بر نمیاد

اره دقیقا

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
خیلی دوسم داره برام هرکاری از دستش بربیاد میکنه حتی اگ نگاهم یکم ناراحت نران دلخوز یا عصبی بشه زود م ...

جنس خوب رو نگه دار تو لیست یه کار های ممنوعه بنویس که هیج وقت انجام ندی که شوهرت رو عوض کنه مثلا دروغ به نفع کناری هات یا حتی خودش یکی می‌گفت نمی خواستم به شوهرم بگم بدهکارم پول رو ازش ور داشتم قهدا بفهمید چون نگفتم بد شد باهام حتی اگر به نفع خودش هم باشه دروغ نگو

من اولین الویتم ظاهرش بودقدبلندمیخواستم اگه نبودزنش نمیشدم.مرحله ی دوم نمازوروزش بود.بعدخوش اخلاقی ،مهربونی مهمترازهمه آداب معاشرتش ،ادب درحرف زدنش،آروم بودنش،رفتارمحترمانه بامن درهرشرایطی،قطعااگه یکی ازایناتومراحل اولی نقض میشدردمیکردم بااینکه عاشقش بودم شایدهم ایناروداشت عاشقش شدم 

من معلم هستم.یک خانم معلم خوشتیپ ونازومهربون🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2706