2737
2734

تو مشهد یا قم مشاور و کارشناس مذهبی خوب(واسم مهمه که اصلا خشک مذهب نباشه) وارد باشه در مورد مشاوره به زوج ها، یکی که خیلییییی کارش درست باشه میشناسید؟

عالم یا عارف تو مایه های ایت الله بهجت هم اگه میشناسین خوبه

مشهد یا قم یا تهران میشناسین کسی که تخصصش زوج درمانی باشه و مذهبی باشه و خشک مقدس هم نباشه؟ شهرای دیگه هم باشه مشکلی نیست ولی ترجیحا این سه تا شهر

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
دخترخالم یکی رو میشناخت تو مشهد اگه میخوای تا ظهر اطلاعاتشو بگیرم برات؟

چه کسی بود مشاوره یا حس ششم اینا؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شخصا مراجعه نکردم

اما  بنده خدایی میگفت  آستان قدس رضوی  یه قسمت مشاوره حضوری هم داره 

شاید بتونن راهنمایی تون کنن

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731
دخترخالم یکی رو میشناخت تو مشهد اگه میخوای تا ظهر اطلاعاتشو بگیرم برات؟

اره لطفا .خدا خیرت بده🙏🏻

ببین فقط واسم مهمه که طرف هم کار بلد باشه هم خشک مذهب نباشه هم مذهبی باشه

این سه تا موضوعو تاکید کن

خیلی لطف میکنی ازت ممنونم🌹

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
شخصا مراجعه نکردم اما  بنده خدایی میگفت  آستان قدس رضوی  یه قسمت مشاوره حضوری هم دار ...

اره میدونم ولی نمیدونم کدوماشون هم کاربلدن هم خشک مذهب نیستن

یک خانومی هست دکترا تومشهد استاددانشگاهه توتلویزیون هم برنامه داشت عالی راهنمایی میکرد مشاورای دیگه هم بود اما اونا حقیقتا یک چیز کلی میگفتن این دقیقا همون چیزی رو میگفت که شما نیازداری بدونی وبهش عمل کنی اسمش الهام بود فامیلیشو نمیدونم دکترای روانشناسی داره واستاد  دانشگاه فردوسی مشهد هست .

2738
اره لطفا .خدا خیرت بده🙏🏻 ببین فقط واسم مهمه که طرف هم کار بلد باشه هم خشک مذهب نباشه هم مذهبی باش ...

چشم حتما😘

In God We Trust🙏🙏אנו סומכים על אלוהים🙏🙏توکلت علی الله🙏🙏Confiamos en Dios
عزیزم دکتر تبرایی توی قم کارش عالیییییییییی هست خیلی مشاور خوبی تو نت پیداش کن

مذهبیه؟

اره لطفا .خدا خیرت بده🙏🏻 ببین فقط واسم مهمه که طرف هم کار بلد باشه هم خشک مذهب نباشه هم مذهبی باش ...

من هستم ولی نمیدونم کارتون چبه دقیقا

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
آقای تراشیون   قم

همون اقایی که میاد سمت خدا؟

چجوری میتونم باهاش در ارتباط باشم و وقت بگیرم؟

2706