2733
2734
عنوان

دلیل مرگ بابک خرمدین

| مشاهده متن کامل بحث + 3621 بازدید | 61 پست
شاید از دسته همین پسره روانی شدن...وای خیلی ترسناکه

ووواآاااااااا

نمیفهمم پسره هرکاری هم کرده باشه نمیتونه ذات پدرومادروعوض کنه که اینقدوحشیانه......

من معلم هستم.یک خانم معلم خوشتیپ ونازومهربون🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
باباش ک از سرش گذشته کاش میومد بابای منم میکشت تیکه تیکش میکرد تیکه هاشو میدیدم دلم خنک میشد

🤔🤔🤔باورم نمیشه تو ایران دارم زندگی میکنم

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااای حالم بهم خورد بدنم داشت میلرزید 

مامانم از ديروز عين يه كاست نوار هي ميگه ژاله مامان از من نترسيا اگر ازت انتقاد ميكنم . من دوست دارم كاري باهات ندارم 😔 خيلي بيچاره ترسيده . اين فاجعه يعني پايان معصوميت مادر و پدر!

آره منم میدونم واقعیه متاسفانه وبا اعدام پدر ومادرش موافقم خیلی راه های دیگه بود که از پسرشون جدا زن ...

بابا قتلم اتجام میدادن ولی تیکه تیکه کردن اخه؟؟ 

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
2731
مامانم از ديروز عين يه كاست نوار هي ميگه ژاله مامان از من نترسيا اگر ازت انتقاد ميكنم . من دوست دارم ...

بخدا ازشدت ناراحتی استرس قفسه سینم درد میکنه از فردا فبحش ریخته همه اینکارو میکنن خدارم شکر میکنن

همین کارا رو دارن ادامه میدن که بقیه مردمم یاد میگیرن دیگه ، این بار اولی نیست که تو ایران پدرو مادر یا برعکس همو میکشن ، همش به خاطر این مملکته ، راضیم به ظهور امام زمان ، اگه واقن دیگ نمیتونستن پسرشونو تحمل کنن چ می‌دونم زنگ میزدم به سازمانی جایی میمومدن میبردنش آخه چرا با چاقو پسره بیچاره تو تیکه تیکه کردن

حواستون به بعضی از کارا و حرفاتون باشه چون خیلی وقتا ببخشید کارچسب زخمو نمیکنه 

بچهاا من روحم خیلیییییییییییییی حساسه حالم خیلیییییییییییییی بده توروخدا برام صلوات بفرستین

بخدا ازشدت ناراحتی استرس قفسه سینم درد میکنه از فردا فبحش ریخته همه اینکارو میکنن خدارم شکر میکنن

بنظرم بايد حكم شرعي بيارن

يه كاري بشه مرد بگن بعلت شوك وارده به جامعه اينبار ولي دم اعدام ميشن

2738

تو خارج که کلا اعدام نیس

تعجب میکنم تا یه قاتل میخاد اعدام بشه همه هشتگه نه بهذاعدام راه میندازن

حالا این یه مورد که قتل فرزند اعدام نداره توایران شده مسئله؟ توخارج که کلا اعدام ندارن

خداهیچ کدومو واسه هیشکس پیش نیاره💔

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
بنظرم بايد حكم شرعي بيارن يه كاري بشه مرد بگن بعلت شوك وارده به جامعه اينبار ولي دم اعدام ميشن

از چهار جهت باید اعدام شن

وقتی یک پدر و مادر حاضر میشن بچشون رو بکشن یعنی به عذاب و بدبختی دچار شدن که از اعدام بالاتره که حاضر شدن پاره ی تن خودشون رو بکشن پس همچین افرادی از اعدام نمی‌ترسم 

هی نگید چرا پدر و مادر قصاص نمیشن؟ یکم به عمق قضیه فکر کنین

یعنی پدر و مادر از ترس اعدام بچه نمیکشن یا بخاطر عاطفه ی شدید؟ پدر و مادری که در این حد از بچشون حرص دارن که حاضر میشن بکشنش از اعدامم نمی‌ترسن 

پدر و مادر با هر کس دیگه ای فرق داره 

برای درک لذت های بزرگ،بعضی لذت‌های کوچک را کنار میگذارم. همانگونه که نباید با خوردن یک شیرینی خامه ای، اشتهای خوردن شام شاهانه ی بعد از آن را کور کنم
بچهاا من روحم خیلیییییییییییییی حساسه حالم خیلیییییییییییییی بده توروخدا برام صلوات بفرستین

تو این شرایط کرونا و قرنطینه و ...

در حق خودتون محبت کنید  و اخبار  منفی  رو نه  بخونید و نه بشنوید  و نه پیگیری کنید 

روح تون آسیب کمتری می بینه  و آرامش تون بیشتر میشه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
دوستان فرزندکشی ماجرای جدیدی نیست تو ایران این آدم چون معروف بوده نسبتا ماجراش صدا کرده رومینا رو ...

ای وای اون ماجرا بخدا دنیا داره ترسناک میشه

حواستون به بعضی از کارا و حرفاتون باشه چون خیلی وقتا ببخشید کارچسب زخمو نمیکنه 

وای خدا

نمیدونم چی بگم پدر و مادرن مالک جون بچه ک نیستن

بچه هرکاری ک بکنه نشونه تربیت درست یا غلط پدر مادره

نتونستن درست تربیت کنن ...

دخترایی ک میومدن خونش و اگر بهشون تجاوز شده باید اعتراض میکردن

دیگ اینا چرا زدن کشتنش اه😭💔

دارع قلبم میوفته از سینه، وزنه چشمات بدجوری سنگینه، جوری کع انگاری دوتا پام روی مینِ😜 شاید اصلا خدا بخشید،دیگه مرگ بر گفتنامونو نشنید:)احتیاج دارم به طُ،، به گفتن از حالم به طُ انقد دسته گل آب بدیم، بگن نه تو آدم بشویی نه من آدم بشو..احتیاج دارم بریم، یه ماه شمال باشیم بعد از جنوب درایم:))اصلا احتیاج دارم دیگه بریم نیایم..یه چند ماه از زندگی رسید نخوایم ..                     احتیاج دارم بهم اعتماد کنی بدون امضا، همین،،،،بهت همه گندامو بگم بشنوی و یه دونه چرا نگی                            احتیاج دارم بگی حق نداری بری، وایسا باهم بریم،،بگی مراقب باشم موقع رانندگی:))                                                        تو رو جای خدا نه، تو رو بعد از خدا من، قدِ عشقای عالم میپرستم، میپرستم..دلم قرصه وقتی یه کوه میذاره دست تو دستم(بابا♥)                                                                   تو شخصی ترین حریممی ، افراطی ترین عقیدمی ، انگیزمی ، بیشتر از یه نیممی ، دلیل اینکه الان منطقی امی ، همیشه چپه سینمی ، میتپی♥
2706