2733
2734
عنوان

دلیل مرگ بابک خرمدین

| مشاهده متن کامل بحث + 3621 بازدید | 61 پست
من نمی‌دونم چرا تو قانون ایران اگه یکی از فامیلای طرف بزنن یکیو بکشند قصاص نمیشن فقط به حبس تعزیری م ...

یکی از فامیلا نه البته ، فقط پدر و جد پدری . که البته قانون مزخرفیه 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مثله ، مسلح به کسی میگن که سلاح داره 

کبیور اینو اورد دیگه حال نداشتم بنویسم حالم خیلی بده دقتی فیلمشو دیدم انگار مشما میوه گرفته بودن دستشون

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
شاید از دسته همین پسره روانی شدن...وای خیلی ترسناکه

به هرحال باید اعدام شن مگه پیج اشتباهه بابا واقعی 

من خوندم دوتا کف دست دوتا مچ پا بازو همرو جدا کردن

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
2738

من موندم فقط باچه دل وجراتی همچین کاری کردن احتمالاتوحالت طبیعی نبودن وگرنه پدرومادرراضی نمیشن خاربه دست بچه شون بره چه برسه به اینکه جنازه بچه شون روتیکه تیکه کنن🥺پدره میگه بهش گفتم بیاسهم ارثت روبدم بروخب اون نرفته شماچراخونه جدانگرفتین برین؟؟؟این وسط یه چیزایی همخوانی نداره،اون دختراهم بارضایت خودشون میومدن پس بحث تجاوزوایناهم نبوده که بگه ازپسرم متنفربودم

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
وقتی فیلم لحظه جابجایی بدنش رو دیدم تو کاره مادره موندم چجوری اخه یه مادر انقدر ریلکسه؟

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااای حالم بهم خورد بدنم داشت میلرزید 

به هرحال باید اعدام شن مگه پیج اشتباهه بابا واقعی  من خوندم دوتا کف دست دوتا مچ پا بازو همرو ج ...

آره منم میدونم واقعیه متاسفانه وبا اعدام پدر ومادرش موافقم خیلی راه های دیگه بود که از پسرشون جدا زندگی میکردن ولی قتل؟

وای دیونه چطور دلت میاد نگو اینجور قلبم تیر کشید بخدا😔😔😔

دلم میاد چون مامانمو خیلی میزد فک کن پیچ گوشتیو میکشید تو گوشت مامانم گوشتش پاره میشد ! طلاق ک گزفتن مدازکمو نداد درس بخونم نذاشت ۵ ساله ندیدمش خرجیمو نداد همیشه مارو زد ازدواج ک کزدم اصن بهش نگفتم  فهمید نیومد جهیزیه بده یومد بالا سرم کاش تیکه تیکشو ببینم

حامی حیوانات 💚 عاشق همسر و زندگیم ❤  مامان دوتا پیشی خوشکل
وقتی فیلم لحظه جابجایی بدنش رو دیدم تو کاره مادره موندم چجوری اخه یه مادر انقدر ریلکسه؟

کجا دیدی؟ لینک بده لطفا

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم
2706