2410
2553
عنوان

یا حضرت عباس چقدر خواب بد وحشتناکع

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 22 پست
دل من نسوزه!  پس من چی میکشم وقتی میبینم این کاراشو   واقعا نامردیه  بعضی کاراش& ...

مادره بازم هرکاری بکنه...

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
مشاور میگفت موقع خواب به مشکلات درگیریهای زندگی نباید فکر کنید باید ذهنت خالی کنی ،،،تو چایی گلاب بر ...

همش به کارم فکر کردم در رابطه با اونم خواب دیدم 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مادره بازم هرکاری بکنه...

هرکاری بکنه حق نداره ریخت و پاش کنه پول کسیو که با درد قلب برای ما نون میاره  از کار قلبش درد  میکنه  چقدر بی عقلیه دادن از این پول به کسی که زیر کولر خوابه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
همش به کارم فکر کردم در رابطه با اونم خواب دیدم 

همون گلاب وعرقیجات آرام بخش بخور تا آروم بشی اگر خودت آروم بشی خوابت هم آروم میشه و کابوس نمی بینی انشالله

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
2720
همون گلاب وعرقیجات آرام بخش بخور تا آروم بشی اگر خودت آروم بشی خوابت هم آروم میشه و کابوس نمی بینی ا ...

من از دیشب اصلا آروم نیستم  نگرانم ناراحتم کاری ام از دستم بر نمیاد

ببین عزیزم همه  تو زندگی مشکلاتی دارن  که بعضیها ش اصلا گره کوره و باعث میشه احساس درماندگی کنیم ،پس بهتره به جای حرص خوردن به خدا بسپاریم و بهش اعتماد کنیم ،،،،با حرص خوردن فقط به خاطر اشتباه دیگران خودمونو تنبیه میکنیم ،،،پس باید کمی بی خیال بودن یاد بگیریم ،،،سوره والعصر خیلی آرامش بخشه ،به تعداد فرد بخون ببین چه راحت می خوابی ،،،من تو زندگیم مشکلات لاینحل زیاد دارم ولی سپردم به خدا تلاشمم میکنم ولی دارم یاد میگیرم حرص نخورم ،چون بیماریهایی به خاطر غصه خوردن گرفتم که واقعا سخته ،،،وقتی ناراحتی بهت فشار آورد ،،تنقلات بخور خودتو بزن به بیخیالی ،،فیلم طنز ببین بلند بخند یه کار هنری انجام بده،،،،،به باغچه یا گلدون نگاه کن به آسمون نگاه کن ببین چه حالتو خوب میکنه 

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
ببین عزیزم همه  تو زندگی مشکلاتی دارن  که بعضیها ش اصلا گره کوره و باعث میشه احساس درماندگ ...

دیشب هرکاری  کردم خوب نشدم  کلا یک سری   چیزا ثابتن و بی اهمیت  یک سریشم کاری ازم برنمیاد  واسش  یکیشم زخم قدیمیه  هرکاری میکنم  مگه این خوب میشه !  منم  سخت میگیرم  خیلی 

دیشب هرکاری  کردم خوب نشدم  کلا یک سری   چیزا ثابتن و بی اهمیت  یک سریشم کاری از ...

حس میکنم شما کمال گرایی ،،یعنی میخوای همه چی عالی باشه،،منم همینطورم ،،،،،پس خیلی اذیت میشیم باید قبول کنی گاهی به جای 100میشه 80هم قبول کرد،، من سعی میکنم کمی بیخیال باشم و کمتر سخت بگیرم هرچند مخالف ذات منه ولی وقتی میبینم دارم آسیب میبینم قبول کردم زندگی رو راحت تر بگیرم

2714