2733
2734
عنوان

مو زائد که همه درگیرشن

294 بازدید | 18 پست

خانوما موهایه زائدتونو باچی میزنید و برای کم شدنش چه اقدامی میکنید من بخاطر ی سرس داروها یک سال مصرف کردم خیلی کم مو بودم ولی الان افتضاح شدم صورتمم زیر چونم مو زائد دراوردم پیشنهاد بدید

من از اون دسته افرادی هستن که خیلی کم مو هستم ولی واژنم و زیر بغلم خیلی پرپشته   پاهام‌ رو هم هر ۱ ماه ۲ بار میزنم  دستام هم که بلکل مو ندارن 

𖤐⃟🖤••𝙎𝙄𝙇𝙀𝙉𝘾𝙀 𝙄𝙎 𝘽𝙀𝘼𝙐𝙏𝙄𝙁𝙐𝙇 𝙒𝙃𝙄𝙇𝙀 𝙋𝙀𝙊𝙋𝙇𝙀 𝙇𝙄𝙀  سکوت چ زیباست وقتی همه دروغ میگویند !💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام ،،رازیانه بگیر از عطاری آسیاب کن  بریز تو یه شیشه سیاه که نور نبینه بعد روغن که از ارده جدا میشه رو بریز روش بزار تو کشو تا 40روز بمونه فقط هر روز کمی تکونش بده بعد 40روز امادس ،،هر وقت موهاتو اصلاح میکنی ازین روغن بزن چن دقیقه خوب ماساژ بده تا جذب بشه  البته موها از ریشه باید در بیاد 

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
2738

والامنم درگیرشم هرروز یه راه. خودم اپیلاسیون میکردم امابرابیکینی گردن دردشدیدمیگیرم. یه مدت واجبی زدم خیلی تیز تیزی دراومد. یشنهاداکثرا لیزره اماخب من نمیشه برم لیزر

سلام ،،رازیانه بگیر از عطاری آسیاب کن  بریز تو یه شیشه سیاه که نور نبینه بعد روغن که از ارده جد ...

روغن اماده اش رو هم عطاري ها ميفروشن

شما استفاده كردي؟ بعد از چه مدتي ديگه در نمياد؟

2706